Strona Asics

ASICS Polska Spólka z o.o. w zwiazku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Technologiczny miejsce pracy: woj. mazowieckie, woj. dolnoslaskie

Zadania: -
szkolenia produktowe dla klientów
- wspólpraca z sieciami sklepów, dbalosc o ekspozycje produktów
- obsluga Foot ID, doradztwo w zakresie doboru obuwia biegowego
- obsluga imprez sportowych

Wymagania:
- odpowiedzialnosc
- wysoka kultura osobista
- komunikatywnosc
- pracowitosc i wytrwalosc
- czynne uprawianie sportu
- samodzielnosc
- podstawowa wiedza z zakresu anatomii

Oferujemy:
- szkolenia z zakresu technologii i polityki firmy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- mozliwosc rozwoju
- umowe zlecenie
Prosimy o do laczenie klauzuli:  Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

{moscomment}