Puchar Warszawy 2007 - Klasyfikacja Generalna po 4 biegach

  Mężczyźni

l.p. Nazwisko Imię Rocznik Klub Dane 1 2 3 4 Razem
1 Kufel Marcin 1979 Entre.pl pkt. 50 50 50 50 200
czas 32:49 34:55 32:27 34:32 32:27
2 Wojtczak Rafał 1988 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki pkt. 48 49 49 49 195
czas 36:27 35:31 36:05 35:50 35:31
3 Czarnecki Marcin 1976 Art Profi pkt. 49 48 48 48 193
czas 35:53 36:48 36:28 36:11 35:53
4 Cybula Sebastian 1974 Art Profi pkt. 45 47 46 44 182
czas 38:25 36:56 36:35 37:24 36:35
5 Różycki Bartłomiej 1990 Lechici Zielonka pkt.   39 41 38 118
czas   39:17 39:07 40:01 39:07
6 Bogulak Rafał 1988 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki pkt. 44 41 47 47 179
czas 38:37 39:01 36:32 37:01 36:32
7 Prusiński Norbert 1967 Akademia Obrony Narodowej pkt. 46 46 44 41 177
czas 37:33 37:01 37:01 39:02 37:01
8 Dominiak Robert 1989 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki pkt. 37 45 45 43 170
czas 40:37 37:11 36:44 38:30 36:44
9 Grundas Kazimierz 1957 KS Kazimierz Ustronie Morskie pkt. 42 40 39 36 157
czas 39:33 39:06 39:40 40:21 39:06
10 Kieszek Tadeusz 1956 KS Ożarowianka pkt. 38 36 35 34 143
czas 40:15 40:10 40:40 40:47 40:10
11 Karczewski Sylwester 1959 Entre.pl pkt. 47 44   46 137
czas 36:44 37:59   37:10 36:44
12 Koc Krzysztof 1985 AWF Warszawa pkt. 43 43 43   129
czas 39:05 38:23 37:07   37:07
13 Badziak Marcin 1982 Warszawa Stegny pkt. 35 25 33 35 128
czas 41:36 41:51 41:05 40:41 40:41
14 Nowosielski Jerzy 1970 Start Stanin pkt. 41 42   42 125
czas 39:50 38:48   38:51 38:48
15 Skalski Piotr 1967 Warszawa Śródmieście pkt. 29 27 34 33 123
czas 42:16 41:44 40:45 41:04 40:45
16 Witkowski Łukasz 1989 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki pkt.   37 40 39 116
czas   40:00 39:20 39:26 39:20
16 Piątek Bogdan 1953 Lechici Zielonka pkt. 40 38 38   116
czas 40:10 39:40 39:57   39:40
18 Koch Jarosław 1976 Warszawa Bemowo pkt.   34 37 40 111
czas   40:49 39:59 39:07 39:07
19 Kieślich Mariusz 1962 KB Maniac Poznań pkt. 28 24 27 27 106
czas 42:51 42:17 42:08 42:37 42:08
20 Lengiewicz Jakub 1977 OTK Rzeźnik Gliwice pkt. 39   28 32 99
czas 40:12   42:06 41:09 40:12
21 Kacprzak Łukasz 1982 AWF Warszawa pkt. 36 33   29 98
czas 41:03 40:58   42:16 40:58
22 Chojnacki Robert 1985 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki pkt. 23   36 37 96
czas 44:53   40:14 40:02 40:02
23 Kwaśny Ryszard 1972 Warszawa Wola pkt. 22 23 24 24 93
czas 45:04 42:38 42:49 43:57 42:38
24 Dąbrowski Krzysztof 1950 Accenture pkt. 32 28   30 90
czas 41:56 41:40   41:37 41:37
25 Błaździewicz Romuald 1949 Warszawa Mokotów pkt.   26 31 28 85
czas   41:51 41:26 42:20 41:26
26 Kumoch Jakub 1975 Przeciętność Służew pkt.   29 29 26 84
czas   41:30 42:03 42:50 41:30
26 Krypa Jan 1954 Warszawa Białołęka pkt. 33 30 21   84
czas 41:53 41:28 43:27   41:28
28 Dobrowolski Marek 1964 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki pkt. 24 22 30   76
czas 44:45 42:53 41:55   41:55
29 Łapiński Zenon 1955 SBBP.pl pkt. 34 32     66
czas 41:44 41:03     41:03
29 Jastrzębski Krzysztof 1968 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki pkt. 19 21 26   66
czas 45:49 43:12 42:13   42:13
31 Wasilewski Robert 1972 Warszawa Wola pkt. 30 35     65
czas 42:09 40:15     40:15
32 Różycki Konrad 1962 Lechici Zielonka pkt.   31 32   63
czas   41:24 41:10   41:10
33 Kopyt Jan 1946 Klasyk Konstancin Jeziorna pkt.   17 23 22 62
czas   44:09 42:57 44:54 42:57
34 Bielski Andrzej 1975 Accenture pkt. 16 15 12 17 60
czas 46:16 44:46 44:31 45:58 44:31
35 Połaski Leszek 1947 Warszawa Bielany pkt. 21 19 19   59
czas 45:09 43:55 43:49   43:49
36 Jarosiewicz Paweł 1990 RKS Skra pkt. 31   25   56
czas 41:58   42:14   41:58
37 Kuczkowski Jerzy 1956 ZUiS Ożarów pkt. 11 20 20   51
czas 47:13 43:31 43:38   43:31
38 Pawlak Mikołaj 1980 OTK Rzeźnik Gliwice pkt. 20 16 11   47
czas 45:25 44:13 44:37   44:13
39 Gawryjołek Michał 1982 Warszawa Żoliborz pkt. 12 3 13 18 46
czas 47:10 46:36 44:30 45:54 44:30
40 Drabczyk Szymon 1950 Warszawa Mokotów pkt.       45 45
czas       37:12 37:12
41 Szota Wojciech 1974 Art Profi pkt. 26 18     44
czas 44:14 43:58     43:58
41 Osiński Stanisław 1951 Warszawa Bemowo pkt. 14 6 8 16 44
czas 46:56 45:44 46:26 46:47 45:44
43 Łukaszewicz Ryszard 1961 Warszawa Wola pkt.     42   42
czas     37:25   37:25
44 Kostecki Wiesław 1955 KB Legionowo pkt. 27 14     41
czas 43:45 44:50     43:45
45 Wójcik Piotr 1965 Warszawa Bielany pkt. 17 9 14   40
czas 46:03 45:30 44:27   44:27
46 Kamiński Michał 1986 KB Gymnasion pkt.   12 5 21 38
czas   45:06 47:53 45:00 45:00
46 Liberacki Hubert 1990 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki pkt. 8 13 17   38
czas 49:06 45:06 43:55   43:55
48 Pietrzak Maciej 1989 Warszawa Bemowo pkt. 18   15   33
czas 45:50   44:23   44:23
49 Wesołowski Ireneusz 1974 Warszawa Tarchomin pkt.       31 31
czas       41:30 41:30
50 Goleń Jan 1969 KB Galeria pkt.   8   20 28
czas   45:31   45:19 45:19
50 Pietroń Mirosław 1960 Warszawa Białołęka pkt.   10 18   28
czas   45:26 43:52   43:52
52 Rychlik Konrad 1979 Warszawa Mokotów pkt.   11 16   27
czas   45:18 44:06   44:06
53 Gondek Adrian 1990 UKS Ambra pkt. 10 5 10   25
czas 47:36 46:27 45:21   45:21
53 Skrzypczak Jarosław 1967 KB Gymnasion pkt. 7   6 12 25
czas 49:31 48:21 47:02 47:44 47:02
53 Rudalski Rafał 1967 Warszawa Praga pkt. 25       25
czas 44:42       44:42
53 Pietraś Mirosław 1960 Warszawa Białołęka pkt.       25 25
czas       43:41 43:41
57 Staniszewski Waldemar 1948 Warszawa Tarchomin pkt.   4   19 23
czas   46:34   45:27 45:27
57 Filak Tomasz 1973 Warszawa Bemowo pkt.       23 23
czas       44:15 44:15
59 Rydel Krzysztof 1951 KB Gymnasion pkt. 9     13 22
czas 48:21 47:01   47:38 47:01
59 Pytkowski Marek 1956 Lechici Zielonka pkt. 13 2 7   22
czas 47:05 46:41 46:46   46:41
59 Popielarski Mariusz 1990 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki pkt.     22   22
czas     43:25   43:25
62 Trzaskowski Jarosław 1978 Szkraby.eu pkt. 6 1   14 21
czas 49:42 46:46   47:14 46:46
63 Foltyń Michał 1979 KS Hektor pkt.     1 15 16
czas   51:44 50:22 46:55 46:55
64 Arnold Waldemar 1953 KB Gymnasion pkt. 15       15
czas 46:32       46:32
65 Wojakowski Andrzej 1959 Warszawa Wilanów pkt.       11 11
czas       48:12 48:12
65 Stefański Dariusz 1961 Warszawa Ochota pkt. 2     9 11
czas 50:13     50:46 50:13
67 Piekut Andrzej 1959 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki pkt.       10 10
czas 52:10     49:18 49:18
68 Nadolny Wiesław 1969 WKB Meta Lubliniec pkt.     9   9
czas     45:37   45:37
69 Madziar Andrzej 1942 Mińsk Mazowiecki pkt.       8 8
czas 51:22 51:36   52:47 51:22
70 Krawczyński Jacek 1947 Radziejowice pkt.       7 7
czas 57:43 54:47 53:57 53:53 53:53
70 Cisek Mirosław 1972 KB Galeria pkt.   7     7
czas   45:32     45:32
72 Prokopowicz Edmund 1933 Lechici Zielonka pkt.       6 6
czas 54:24 52:35 53:36 54:01 52:35
73 Pierański Krzysztof 1970 Accenture pkt.       5 5
czas       55:58 55:58
73 Fus Kamil 1991 UKS Ambra pkt. 5       5
czas 49:55 53:38     49:55
75 Szymczak Ryszard 1943 Wars Warszawa pkt.       4 4
czas 65:14 57:44 56:56 56:34 56:34
75 Stolarczyk Robert 1986 Warszawa Żoliborz pkt. 4       4
czas 49:56       49:56
75 Puchta Dariusz 1990 Warszawa Śródmieście pkt.     4   4
czas 52:19   49:20   49:20
78 Wierzbicki Piotr 1991 UKS Ambra pkt. 3       3
czas 50:06       50:06
78 Litwiniuk Jakub 1990 Warszawa Wola pkt.     3   3
czas 52:30   49:25   49:25
78 Mieczkowski Kazimierz 1961 Łomża pkt.       3 3
czas 54:46 61:05 55:08 56:49 54:46
81 Wodarski Jakub 1990 Warszawa Bemowo pkt.     2   2
czas     49:42   49:42
81 Noworyta Jacek 1942 Warszawa Stegny pkt.       2 2
czas 59:00 56:19 56:25 57:17 56:19
83 Duszyński Zbigniew 1939 KB Gymnasion pkt.       1 1
czas   61:43 58:01 59:37 58:01
83 Olek Tomasz 1974 Art Profi pkt. 1       1
czas 50:34       50:34
85 Szota Jarosław 1977 Art Profi pkt.          
czas 54:17       54:17
  Gorsiak Edward 1959 Warszawa Tarchomin pkt.          
czas 54:33 52:26 53:32   52:26
  Siemiński Rafał 1987 Warszawa Ochota pkt.          
czas 54:05       54:05
  Bucholc Jerzy 1933 KB Gymnasion pkt.          
czas 53:56 53:59     53:56
  Jagielski Robert 1977 Art Profi pkt.          
czas       62:54 62:54
  Mamiński Bogusław 1955 Sporting Międzyzdroje pkt.          
czas     0:00   0:00
  Sawicki Mieczysław 1940 Stanisławowo pkt.          
czas 60:30       60:30
  Kępczyński Janusz 1949 Ożarów Mazowiecki pkt.          
czas 56:40 54:35 53:47   53:47
  Szczepaniak Ryszard 1947 Łódź pkt.          
czas 58:06   56:34   56:34
  Szelongiewicz Łukasz 1988 AWF Warszawa pkt.          
czas 0:00       0:00
  Perłowski Piotr 1982 Warszawa Bemowo pkt.          
czas   49:57     49:57
  Bieliński Piotr 1967 Action pkt.          
czas     0:00   0:00
  Fido Jerzy 1939 Lechici Zielonka pkt.          
czas 55:23 56:00 55:49   55:23
  Jasiński Maciej 1983 Era Running Team pkt.          
czas 60:39       60:39
  Niciński Andrzej 1978 Warszawa Wola pkt.          
czas   50:20   0:00 50:20
  Puszyński Zbigniew 1939 KB Gymnasion pkt.          
czas 58:51       58:51
  Błaszczak Zbigniew 1934 White Raven pkt.          
czas 85:08 86:03   87:20 85:08
  Flisak Adam 1946 Art Profi pkt.          
czas 58:39 0:00 61:29 61:38 58:39
  Komor Mirosław 1951 Piast Piastów pkt.          
czas 54:25       54:25
  Orzeszek Krzysztof 1970 Warszawa Żoliborz pkt.          
czas 55:35   54:44   54:44

 

  Kobiety

 

l.p. Nazwisko Imię Rocznik Klub Dane 1 2 3 4 Razem
1 Kamień Dorota 1972 AWF Warszawa pkt. 20 20 20 20 80
czas 43:04 41:47 41:39 43:11 41:39
2 Teichert Maria 1964 KB Gymnasion pkt. 14 15 14 16 59
czas 59:00 59:27 56:18 56:33 56:18
3 Wyszyńska Małgorzata 1965 Drużyna Gazety Wyborczej pkt. 13 16 13 15 57
czas 59:43 57:50 58:31 60:01 57:50
3 Babenko Olena 1960 Warszawa Mokotów pkt. 19 19 19   57
czas 45:32 43:54 42:51   42:51
5 Mica Adriana 1980 OTK Rzeźnik Gliwice pkt. 18 18 18   54
czas 48:12 46:30 46:24   46:24
6 Kowalczyk Justyna 1970 KB Galeria pkt. 17   15 18 50
czas 53:25   53:04 53:36 53:04
6 Wieteska Emilia 1982 Art Profi pkt. 16 17   17 50
czas 54:17 51:47   53:59 51:47
8 Piątkowska Natalia 1990 Huragan Wołomin pkt.     17 19 36
czas     50:21 51:16 50:21
9 Butkiewicz Małgorzata 1966 KB Galeria pkt. 15   16   31
czas 55:24   50:50   50:50
10 Otto Teresa 1947 Harley Dawidson pkt. 12     13 25
czas 65:33     67:18 65:33
11 Wesołowska Arletta 1994 Art Profi pkt.       14 14
czas       62:54 62:54

 

  Klasyfikacja Drużynowa

 

l.p. Klub Suma
1 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki 968
2 Art Profi 484
3 Entre.pl 337
4 Lechici Zielonka 325
5 AWF Warszawa 307
6 Warszawa Mokotów 214
7 Warszawa Bemowo 213
8 Warszawa Wola 203
9 OTK Rzeźnik Gliwice 200
10 Akademia Obrony Narodowej 177
11 KB Gymnasion 160
12 KS Kazimierz Ustronie Morskie 157
13 Accenture 155
14 KS Ożarowianka 143
15 Warszawa Białołęka 137
16 Warszawa Stegny 130
17 Warszawa Śródmieście 127
18 Start Stanin 125
19 KB Galeria 116
20 KB Maniac Poznań 106
21 Warszawa Bielany 99
22 Przeciętność Służew 84
23 SBBP.pl 66
24 Klasyk Konstancin Jeziorna 62
25 Drużyna Gazety Wyborczej 57
26 RKS Skra 56
27 Warszawa Tarchomin 54
28 ZUiS Ożarów 51
29 Warszawa Żoliborz 50
30 KB Legionowo 41
31 Huragan Wołomin 36
32 UKS Ambra 33
33 Harley Dawidson 25
33 Warszawa Praga 25
35 Szkraby.eu 21
36 KS Hektor 16
37 Warszawa Wilanów 11
37 Warszawa Ochota 11
39 WKB Meta Lubliniec 9
40 Mińsk Mazowiecki 8
41 Radziejowice 7
42 Wars Warszawa 4
43 Łomża 3
  Action  
  Stanisławowo  
  Łódź  
  Sporting Międzyzdroje  
  Era Running Team  
  Piast Piastów  
  White Raven  
  Ożarów Mazowiecki