Wojtek Szota: W Warszawie cały dzień było wyjątkowo upalnie. Tuż przed biegiem nad miastem przeszła gwałtowna ulewa. W warszawskich realiach oznacza to, że korki są większe niż zwykle. Chętnym na kameralne bieganie w Pucharze Warszawy było o wiele trudniej przedostać się do Parku Moczydło i niektórzy wystartowali z opóźnieniem. W czasie zawodów na szczęście nie padało ale wilgotność powietrza nie pozwalała na osiąganie rewelacyjnych czasów.

Najbardziej zadowolonym był chyba Jakub Kumoch - warszawski dziennikarz, który prawdopodobnie jako jedyny poprawił swój najlepszy rezultat.
Zwycięstwa odnieśli "żelaźni" faworyci - Marcin Kufel z Entre.pl i Dorota Kamień z AWF Warszawa. Na dalszych miejscach uplasowali się Rafał Wojtczak z Joggera Nowy Dwór Mazowiecki i Marcin Czarnecki z Art Profi oraz Natalia Piątkowska reprezentująca Huragan Wołomin i Justyna Kowalczyk z warszawskiej Galerii. Tradycyjnie bardzo licznie przybyła drużyna Joggera Nowy Dwór Mazowiecki mająca w składzie wielu młodych choć już szybkich biegaczy.
Na kolejne zawody zapraszamy 20 czerwca, tym razem na dystansie 6 km.

{moscomment}