WYNIKI-Klasyfikacja Generalna

Dorota Świderska: Drugi etap z cyklu Puchar Warszawy 2007 rozpoczął się w strugach ulewnego deszczu choć tuż przed startem świeciło słońce i wydawało się, że taka pogoda utrzyma się już do końca zawodów. Na szczęście tylko pierwszą z 5 pętli na dystansie 10 km biegacze pokonali moknąc. Tuż po deszczu wyszło piękne słońce.. Zwycięstwo wśród mężczyzn odniósł niepokonany Marcin Kufel z Entre.pl zaś wśród kobiet pierwsze miejsce zdobyła Dorota Kamień z AWF Warszawa.
Na zakończenie swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Dzielnicy Wola - Pan Wojciech Lesiuk, który wręczył puchary zdobywcom 3 pierwszych miejsc w kategorii generalnej. Dla zwycięzców w kategoriach wiekowych zostały przygotowane piękne statuetki. Wszyscy zawodnicy zostali obdarowani upominkiem ufundowanym przez organizatora biegu. Zapraszamy do obejrzenia galerii z zawodów. Wkrótce materiał filmowy.