Wyniki
Mini galeria NEW!

Bartek "Sobek" Sobecki: Pomimo niesprzyjającej aury za oknem, w III Biegu Solidarności wzięło udział 136 zawodników i zawodniczek, w tym osoby z ośrodków współpracujących z Towarzystwem Przyjaciół Niepełnosprawnych. Wśród kobiet triumfowała Grażyna Tomaszewska, którą trasę ~ 5km pokonała w czasie 19:31, czwarte miejsce zajęła Justyna Grzelewska, tegoroczna zwyciężczyni cyklu GP. W kategorii mężczyzn triumfował Krzysztof Pietrzyk uzyskując czas 33:41 na dystansie ~10km i zapewniając sobie II miejsce w Grand Prix Arturówka 2008.

Na mecie każdy zawodnik otrzymywał pamiątkowy buton, popcorn oraz słodką bułkę. Dodatkowo, dla zawodników startujących we wszystkich poprzednich edycjach organizatorzy przygotowali nagrody niespodzianki. Wśród wszystkich uczestników biegu rozlosowano upominki. Bieg zorganizowany został w ramach akcji „Schizofrenia Otwórzcie Drzwi". Głównym akcentem akcji był festyn na Rynku Manufaktury w niedzielę14 września, podczas którego wręczone zostały nagrody dla osób niepełnosprawnych oraz w kategorii drużynowej.{moscomment}