Zapisy
Trasy, Ślady GPX do pobrania

Trailowe Biegi Duchowe 20201
Organizator: Przypominamy, że już 5 grudnia startujemy z treningiem biegowym na 4 dystansach!!! Jest już spora garstka chętnych :) Poniżej prezentujemy trasy i ślady gpx.

1) Bielańska Szóstka – 6km - Trasa przebiega chodnikiem, ścieżkami parkowymi i leśnymi (zakończenie przy kościele Niepokalanego Poczęcia NMP, ul. Dewajtis 3).
2) Wiślana Osiemnastka – 18km - Trasa prowadzi ścieżkami pieszymi, leśnymi i parkami (start i zakończenie przy kościele, ul. Krasińskiego 31).
3) City Trail – 32km - Trasa w większości prowadzi chodnikami i ścieżkami nad Wisłą i zakamarkami Stolicy (start i zakończenie przy kościele, ul. Krasińskiego 31).

4) Ultra Katol – prawie 80km - Trasa jest bardzo trudna. To wymagający i długi cross. Piaszczysty i nadbrzeżny piękny trail. Na trasie nie obędzie się bez przeprawy przez rzekę, a następnie kontynuowanie biegu wałami Wisły i     w biegu na Kopiec Powstania Warszawskiego. Trasę uważnie trzeba przemierzać ze śladem GPX, bo jest kilka punktów, gdzie można się pogubić, a szlak nie jest oznaczony. Uczestnicy zobowiązani są do zabrania własnego prowiantu, nawodnienia, ciepłych ubrań, naładowanego telefonu, 30 zł oraz dodatkowego kompletu baterii do czołówki.  Start i zakończenie przy kościele, ul. Krasińskiego 31.

Trenujemy, jak zawsze, z zachowaniem bezpieczeństwa i rozporządzeniem Rady Ministrów, dlatego trening odbywa się na 4 różnych dystansach oraz startach w kilka osób co 5 min.
Na odcinkach trasy, które nie znajdują się ani w parku, ani w lesie, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów należy mieć zakryte usta i nos.

Udział w treningu biegowym jest płatny!
Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty w wysokości co najmniej 20 PLN na Dom Pomocy Społecznej w Niegowie: 54 8931 0003 0000 9553 2040 0001 Tytuł przelewu: DAR BIEGACZA
UWAGA: Osoby, które dokonały wpłaty podczas rejestracji na Bieg AIN KARIM, nie są zobowiązane do opłaty treningu.

Na trasie treningu będzie punkt H2O i uzupełnienia Carbo:

Wiślana Osiemnastka (6km)
City Trail (6km i 19km)
Ultra Katol (14km, 44km, 64km)
Każdy odcinek uczestnicy będą pokonywali małymi grupkami wg śladu gps (dostępnego na stronie).

Bieg będzie odbywał się w godzinach wieczornych i nocnych, zatem konieczne jest posiadanie własnej, sprawnej latarki lub czołówki. Nie będzie pomiaru czasu. Start poprzedzi Msza Św. w Kościele pod wezwaniem Św. Jana Kantego, ul. Krasińskiego 31.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do podpisania zobowiązania, że bierze udział w treningu na własną odpowiedzialność. Będzie to możliwe w dniu biegu w biurze treningowym od 16:30 – 18:00.

Każdy z zapisanych uczestników do 30 listopada 2020 r. otrzyma pamiątkowy medal (nie będzie pakietów startowych).

Plan treningu:

W biurze i w kościele pamietajmy o zasłonięciu ust i nosa oraz dezynfekcji rąk.

16:30 – 18:00 - otwarte biuro treningowe
17:00 Msza św. w intencji biegaczy
18:00 Rozgrzewka i start pierwszej grupy
Zakończenie Bielańskiej Szóstki (Kościół, ul. Dewajtis 3)
Zakończenie Wiślanej Osiemnastki (Biuro treningowe, ul. Krasińskiego 31)
Zakończenie City Trailu (Biuro treningowe)
Zakończenie Ultra Katola (Biuro treningowe)

Dobrego czasu i zabawy! Głębokich przeżyć duchowych! Wystarczającego wysiłku :-)

Błogosławię +
Ks. Krystian Strycharski

 

ŚLAD GPX - 5,8 km

5.80 mala

ŚLAD GPX - 18 km

18 mala

ŚLAD GPX - 31,78 km

31.8 mala

ŚLAD GPX - 80 km

77.2 mala

Niebawem 18 km :)