np komunikat


Zapisy

Strona imprezy

Jakub Nowak: Drogie Biegaczki, Drodzy Biegacze, W związku z obecną sytuacją, jesteśmy zmuszeni zmienić termin wydarzenia Niepodległa Piątka na PGE Narodowym.

Decyzją Prezesa Rady Ministrów, na terenie PGE Narodowego, wokół którego miały się odbyć nasze Mistrzostwa, został zorganizowany szpital polowy. Obecnie trwają tam prace, mające zapewnić miejsce dla 500, a docelowo 2000 pacjentów. W związku z tym, jesteśmy zmuszeni przełożyć bieg na wiosnę.

Nie spodziewaliśmy się takiego obrotu spraw... Jeszcze wczoraj przygotowywaliśmy dla Was niespodziankę na dzisiejszy poranek, a dziś musimy przełożyć Niepodległą Piątkę.

Staraliśmy się ze wszystkich sił, by Impreza mogła się odbyć zgodnie z prawem i by zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa. Mimo kolejnych ograniczeń i zwiększonej liczby zachorowań naprawdę wierzyliśmy, że, przy odpowiednich środkach ostrożności, spotkanie 15.11 odbędzie się zgodnie z planem. Dziś wiemy, że nie. Jest nam przykro, ale wiemy i rozumiemy, że walka o zdrowie i życie ludzi jest kwestią bezsprzecznie nadrzędną.

Ze względu na bliski termin Imprezy, nie byłoby z naszej strony odpowiedzialne organizowanie biegu w innym miejscu.

Będziemy Wam wdzięczni za zrozumienie i wyrozumiałość. Pomimo poniesienia przez nas już znaczących kosztów organizacji biegu, chcielibyśmy zwrócić opłatę biegową wszystkim, którzy do tej pory ją wpłacili.

Każda z osób, które zgłosiły swój udział w Biegu i dokonały opłaty startowej otrzyma zwrot pieniędzy. Może spotkamy się na wiosnę? Trzymamy za to kciuki i wierzymy, że nie stracimy do tej pory ducha sportowej rywalizacji.

Zespół Niepodległej Piątki