Zapisy
Strona imprezy

niepodlegla piatka

Jakub Nowak, Fundacja Action Life: W niedzielę, 15 listopada 2020 roku na PGE Narodowy, odbędą się Otwarte Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn na 5 km. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Action-Life, która od lat szerzy idee zdrowego i aktywnego trybu życia. Celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni dla zdrowej sportowej rywalizacji i integracji środowiska biegaczy amatorów z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii covid-19.

Naszym celem jest umożliwienie rywalizacji tym, którzy biegają z pasji. Te Mistrzostwa to wyzwanie, które postawić przed sobą może każdy, kto pragnie sprawdzić samego siebie. Poprzez organizację Otwartych Mistrzostw Polski chcemy promować idee aktywnego spędzania czasu i popularyzować formy rywalizacji na poziomie ogólnopolskim.

Zapraszamy do udziału w Niepodległej Piątce na PGE Narodowym każdego kto chce się sprawdzić na szybkiej, atestowanej trasie i powalczyć o nowy rekord życiowy oraz tytuł Mistrza Polski. Jako organizatorzy dołożymy wszelkich starań aby udział w wydarzeniu był bezpieczny-mówi Jakub Piotr Nowak, prezes Fundacji Action Life.

Bieg ma na celu wyłonienie najlepszych zawodników spośród grona biegaczy zarówno amatorów jak i wyczynowo trenujących. Na odcinku 5 km, co stanowi 5 okrążeń wokół stadionu, uczestnicy będą rywalizować ze sobą o miano Mistrza i Mistrzyni Polski. Dokładna trasa biegu zostanie ogłoszona na stronie internetowej: www.niepodlegla5.pl.

Zapisy na wydarzenie rozpoczynają się 5 października 2020 roku. Wydarzenie kierowane jest do osób, które ukończyły 16 rok życia. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronach internetowych datasport.pl oraz niepodlegla5.pl. Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia oraz link do zapisów znajdą Państwo na stronie internetowej: www.niepodlegla5.pl.

Ze względów bezpieczeństwa, w związku z sytuacją epidemiologiczną, bieg zorganizowany zostanie w formie 7 tur, z limitem 200 osób w każdej. Powyższe limity oraz liczba tur mogą ulec zmianie ze względu na ewentualną zmianę obowiązujących regulacji prawnych dotyczących organizacji wydarzeń sportowych.