Grupa MARATOŃCZYK.PL na Strava

koszulka maratonczyk
Nagroda w rywalizacji czyli portalowa koszulka

Zgodnie z naszym hasłem "bieganie prawdziwe, rywalizacja wirtualna" zapraszamy na bieg na 5 km. Wymogiem jest posiadanie konta na Strava.com i dołączenie do grupy maratończyk.pl.
Następnie wystarczy wybrać w zakładce Challenge: "5K April" i już jesteśmy klasyfikowani… oczywiście trzeba jeszcze do końca kwietnia pobiec w dowolnym terenie, co najmniej 5 kilometrów (o ile jeszcze nie pobiegliście). Po dodaniu treningu, platforma Strava sama ustali kolejność według średniego tempa na kilometr, więc dystans może być dłuższy.

To co proponujemy to przede wszystkim zabawa. Mobilizacja do treningu dla lubiących odrobinę rywalizacji. Pamiętajcie o bezpieczeństwie, więc najlepiej wcześniej przygotować sobie 5 kilometrową trasę, jak najmniej "kolizyjną", o ile oczywiście chcecie zrobić mocny trening. Liczy się jednak głównie szlachetny udział.

Rywalizujemy na 5 km w ramach całej platformy, ale po przesortowaniu wg. klubu i wybraniu maratończyk.pl, otrzymamy klasyfikację tylko dla zawodników naszej grupy. Dostępna tutaj i widoczna dla zalogowanych (My Clubs/MARATOŃCZYK.PL) : https://www.strava.com/challenges/April-5k-2020

5km

Jeśli macie już konto na Strava bądź je zintegrowaliście za pomocą innej platformy, to bardzo możliwe, że już przebiegliście dystans 5 kilometrów w kwietniu i Wasz wynik pojawi się wtedy również w klasyfikacji.

Najszybszego zawodnika uhonorujemy koszulką portalu Maratończyk.pl, a dla najsłabszego też o czymś pomyślimy:)

Na platformie są jeszcze inne wyzwania, do których możecie dołączyć nadal w kwietniu, bądź już zapisać się na maj. W niektórych liczy się ilość kilometrów w miesiącu, przebiegnięty dystans maratonu, w innych suma przewyższeń itp. My tym razem skupiamy się tylko na 5 kilometrach:) Natomiast domyślna klasyfikacja na maratończykowej podstronie ułożona jest wg. przebiegniętych kilometrów w bieżącym tygodniu. Miłej zabawy!

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące działania platformy, to z przyjemnością odpowiemy. O działaniu aplikacji więcej piszemy tutaj.