Dorota Raczkiewicz: 1 marca w Wejherowie odbędzie się Bieg Leśny Jest  to impreza charytatywna, a dochód z niej zostanie przeznaczony na wsparcie Kasi walczącej z białaczką. Kasia to dziewczyna związana z bieganiem, i z teamem Maratony Polskie. Zdaję sobie sprawę, że udział w tym biegu nie będzie dla Was taki prosty: kilometry, termin, a nawet pogoda. Dlatego mam dla Was propozycję, abyście w ten dzień czyli w niedzielę, swój trening albo inne starty zadedykowali Kasi. Wiem,że to niewiele, ale w poniedziałek napiszemy do Niej taki "łańcuszkowy list".. Każdy choć po parę słów. Kasia teraz jest w szpitalu i myślę, że każdy gest wsparcia to dla niej "doładowanie akumulatorów" Oczywiście, jeżeli ktoś chciałby wspomóc Kasię finansowo jest taka możliwość.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Leśny  Bieg   Dla  Kasi  

Czyli  bieg charytatywny dla zdobycia funduszy na walkę z nowotworem Kasi Szalaty.
01.03.2009 Leśnictwo Kępino  koło Wejherowa  
Dystans  10 km. Nawierzchnia asfaltowa.
Start godz 13.

Wpisowe 20 zł w całości będzie przeznaczone na wyżej wyznaczony cel.

Uczestnicy biegu otrzymają po zawodach pamiątkowy dyplom drogą mailową do wydrukowania oraz dokumentację fotograficzną zrobioną profesjonalnie. Przewidujemy drobne nagrody rzeczowe do rozlosowania wśród uczestników.

Zgłoszenia i inne informacje
Krzysztof Modzelewski
694 64 64 07;  krzymod @wp.pl

 

 
{moscomment}