Fundacja "Maraton Warszawski":  Za oknami - śnieg. Do startu - 5 tygodni i kilka dni. A na liście startowej - już 2 i pół tysiąca zawodników - czyli więcej niż w zeszłym roku na mecie! Już tylko do końca lutego opłata startowa wynosi 45 złotych. Kwotę tę należy przelać na konto Fundacji „Maraton Warszawski", Warszawa, ul. Brylantowa 15, w Banku BPH, nr konta 77 1060 0076 0000 3200 0132 8704. Od 1 marca opłata startowa będzie wynosić 55 zł.


Bardzo możliwe, że tak duży wzrost frekwencji jest spowodowany przyjazdem Jeffa Gallowaya i promocją jego programu treningowego. Czy Twoi niebiegający dotąd najbliżsi wiedzą już o tym, że dzięki metodzie Gallowaya i oni mogą w tym roku ukończyć półmaraton. Przypominamy, że limit czasu w 4. Carrefour Półmaratonie Warszawskim wynosi w tym roku 4 godziny - każdy zdąży. Jeśli więc chcesz, aby bliska Ci osoba przyłączyła się do Ciebie - zaproponuj jej udział w Teamie Gallowaya. To najlepsza okazja do tego, by zadebiutować w półmaratonie.

Szczególnie serdecznie zachęcamy do startu panie. Nasz Kobiecy Team Biegowy rośnie w siłę, dzięki czemu ponad 15% wszystkich startujących stanowi w tym roku płeć piękna. Dla porównania - we wrześniowym maratonie stanowiły one niecałe 8%. Panowie! Namówcie Wasze kobiety do tego, żeby i one stanęły 29 marca na linii startu. Jeśli przyłączą się do Teamu Gallowaya to na pewno przeżyją niezapomnianą przygodę i z wielką satysfakcją dotrą do mety.


Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.polmaratonwarszawski.pl.
Zespół Fundacji „Maraton Warszawski" 
{moscomment}