Kobiety na start!
Kobiecy Team Biegowy
na Grand Prix Warszawy!

Fundacja Maraton Warszawski: W sobotę, 7 lutego na Kabatach zostaną rozegrane zawody Grand Prix Warszawy na dystansach 5 i 10 km. Przed biegiem nastąpi oficjalne spotkanie z Kobiecym Teamem Biegowym i przywitanie nowych uczestniczek.
Kobiecy Team Biegowy to grupa kobiet, która trenuje do 4. Carrefour Półmaratonu Warszawskiego.

Jeśli chcesz przyłączyć się do Kobiecego Teamu Biegowego napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wciąż nie jest za późno. Meta 4. Carrefour Półmaratonu Warszawskiego jest bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. W tym roku na pokonanie 21 km jest aż 4 godziny. Autorem treningów jest m.in. Jeff Galloway - międzynarodowej sławy autor najprostszej metody pokonywania długich dystansów. Dzięki niezwykle prostej metodzie możesz pokonać słabości i poczuć wielką satysfakcję jaką daje bieganie. Autor treningu przyjedzie na zaproszenie firmy Timex i weźmie udział w Półmaratonie.

Start biegu na Kabatach nastąpi o godzinie 11:00, przy skrzyżowaniu ulicy Moczydłowskiej i Leśnej. Zapisy będą odbywały się przed startem oraz w zespole szkół przy ul. Hirszfelda.
Więcej informacji o Teamie na: www.polmaratonwarszawski.pl {moscomment}