Wyniki
Galeria NEW!

Bartek "Sobek" Sobecki: W sobotę 6 grudnia ponad 200 zawodników i zawodniczek z całej Polski przyjechało do Radomia na III Maraton Trzeźwości oraz rozgrywany po raz drugi półmaraton. Trasa wytyczona była wokół zalewu - jedno okrążenie liczyło 3km. Organizatorzy zadbali o wiele szczegółów nadających imprezie bardzo ciekawy klimat. Po każdym okrążeniu miejscowa kapela grała przeboje m.in. polskiego rocka. Koło punktu żywieniowego paliło się ognisko. Do tego trzeba dodać rewelacyjną pogodę, łabędzie i tęczę.

Na starcie pojawiła się rekordowa liczba. Pobity został rekord trasy a dokonał tego  Michał Zacharko z Zakopanego - przybiegł z czasem 02:48:02. Wśród kobiet triumfowała Danuta Zatorska z Robczyc z czasem 03:29:58.W półmaratonie zwyciężył Artur Błasiński z Radomia (01:18:26) i Karolina Gacoń ze Starachowic (01:40:08)

Na mecie dla każdego przygotowane były okolicznościowe medale wraz z drobnymi upominkami i kiełbaską z grilla. Dodatkowo organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników na przepyszny obiad do stołówki Politechniki Radomskiej.{moscomment}