Artur "ARTI" Kujawiński: Drodzy Biegacze i Biegaczki! Ruszamy z zapisami! Zapewne już rozpoczęliście przygotowania do sezonu 2009. Najważniejsze to obrać cele na zbliżający się rok. Nie ma wątpliwości, że warto, aby w kalendarzu startów już dzisiaj zaznaczyć datę 14 marca 2009. Będzie to wasz dzień, dzień debiutu, rekordu życiowego czy nawet zwycięstwa. W tym bowiem dniu odbędzie się jubileuszowy V Bieg "MANIACKA DZIESIĄTKA", na który serdecznie wszystkich zaprasza Poznańska Grupa Biegowa - KB MANIAC POZNAŃ.

 Już teraz sztab wspaniałych i zaangażowanych ludzi pracuje nad tym by był to bieg lepszy niż wasze oczekiwania. Aby to wszystko wyszło jak zawsze potrzebny jest profesjonalizm, pasja i zaangażowanie a także szczęście, bo chcemy dla was osiągnąć mistrzostwo.
Robimy to dla polskich biegów masowych, dla poprawy kultury fizycznej, dla popularyzacji tego wspaniałego sportu. Bo biegać każdy może, niezależnie od wieku i pozycji społecznej a biegi masowe to zawody, w których amatorzy rywalizować mogą z prawdziwymi zawodowcami a nawet olimpijczykami. W dotychczasowych edycjach biegali m. in. olimpijczycy: Michał Bartoszak (zwycięzca Maniackiej w 2007 i 2008 roku) oraz Monika Drybulska (zwyciężczyni Maniackiej z 2006).

Przygotowujemy wiele niespodzianek i nowości w naszym biegu.
Oto kilka, które już dzisiaj możemy przekazać:

- wsłuchując się w głosy biegaczy postanowiliśmy, że na starcie powstaną strefy. Z każdym rokiem ten element będzie doskonalony i dostosowywany do frekwencji.

- również wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom zawodowców, dlatego postanowiliśmy ufundować nagrody finansowe dla czołowej trójki kobiet i mężczyzn. W tym kierunku również z każdym rokiem będziemy starali się podnosić prestiż.

- to V jubileuszowa edycja, dlatego medal będzie piękny i okazały!

Jesteśmy wdzięczni za przyznanie 4 razy z rzędu prestiżowego Certyfikatu Złoty Bieg. Jest to dla nas bardzo dużą mobilizacją i obowiązkiem by utrzymywać a nawet poprawiać i rozwijać się zarówno organizacyjnie jak i jakościowo.

Jak zawsze mnóstwo atrakcji, konkursy i pyszny catering.

Zapraszamy serdecznie! Więcej informacji www.maniacka.kbmaniac.pl

REGULAMIN

Artur Kujawiński
Dyrektor Biegu{moscomment}