Galeria NEW!
Wyniki

Wojciech Szota: Ostatnio media rozpisują się, że łagodna zima spowodowała nadmierne wylęganie najróżniejszych „nieprzyjaznych" owadów, jak choćby komary, szerszenie itp. (brrrrrrrrr). Zaopatrzeni w OFF-a, z lekkim niepokojem przyjechaliśmy na GP Warszawy. O dziwo Las Kabacki był bardzo przyjazny. Prawie wcale komarów a temperatura i wilgotność powietrza w sam raz na szybkie bieganie. Dzięki temu większość startujących była bardzo zadowolona ze swoich dokonań i z dumą prezentowała wyniki na stoperach. Zanim jednak ruszyliśmy do walki okazało się, że dziś za udział w biegu nie jest pobierana opłata startowa.

Organizatorzy w ten sposób chcieli zachęcić do dobrowolnych datków na operację serca dla niedawno narodzonego synka polskiego judoki, olimpijczyka - Krzysztofa Wiłkomirskiego. Mam nadzieję, że byliśmy hojni i pieniądze będą faktycznym zastrzykiem dla potrzebujących.

Frekwencja dopisała dlatego wzorem poprzednich biegów zawodnicy ustawiali się na starcie według czasów jakie mają szansę osiągnąć. Na trasie królowali już zawodnicy Entre.pl. Zwyciężyli Marcin Kufel i Dominika Stawczyk.

 

 

 

 

 


{moscomment}