Zapisy
Fotorelacja 2019 (fot. Dorota i Wojciech Szota)
Strona imprezy

Fotorelacja i galerie 2018 /   Fotorelacja i galerie 2017  
Fotorelacja i galerie 2016 / Fotorelacja i galerie 2015
Fotorelacja 2014 - cz. 1 / Fotorelacja 2014 - cz. 2
Fotorelacja 2013 - cz. 1 / Fotorelacja 2013 - cz. 2

16Recordowatrasa2020
Artur Kujawiński: Już 15 marca właśnie w Poznaniu biegaczki i biegacze z całego kraju mocnym akcentem otworzą tegoroczny sezon biegowy. W tym roku organizatorzy przygotowali nową jeszcze szybszą trasę i obiecali,że podobnie jak w zeszłym roku postarają się o wiatr w plecy na ostatnich kilometrach trasy. Czy wy też pobiegniecie po swój rekord życiowy?

16recordowaprofilStart biegu nastąpi falowo dzięki temu uczestnicy swobodnie rozkręcą swoje prędkości a obecni po raz pierwszy na Recordowej pacemakerzy na czasy 40 minut, 50 minut i 60 minut pomogą złamać "magiczne" bariery.

Prezentujemy nową, ulepszoną i niesamowicie szybką trasę Recordowej Dziesiątki 2020. Ruszamy z ulicy Abpa. A.Baraniaka by skręcając w lewo w ulicę Jana Pawła II zmierzać w kierunku Ronda Rataje. Następnie ulicą Kórnicka , przez most Rocha wbiegamy w ulicę Kazimierza Wielkiego by przez ul. Garbary wracając ul. Dowbora Muśnickiego ponownie znaleźć się na moście Rocha. Druga część trasy w naszej ocenie jest jeszcze szybsza prowadząc ulubionym szybkim odcinkiem w kierunku Ronda Śródka by na wysokości skrzyżowania ulic Jana Pawła II i ulicy Abpa. A.Baraniaka wbiec na teren kultowego toru regatowego Malta gdzie już bijąc rekordy zmierzamy prosto do mety!

Wizualizacja trasy

Zapisy po rekordy trwają na stronie www.recordowadziesiatka.pl

Do zobaczenia na starcie po nowe życiówki!

16recbann600