Strona na FB

olesnica festiwal4

V Festiwalu Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega który odbędzie się w dniu 7.09.2019 na Placu Książąt Śląskich. Organizujemy w tym dniu szereg biegów w tym z atestem PZLA na dystansie 10km, 5km, NW oraz takie jak Rodzinne Duety, Biegi Szkolne, i Biegi Krasnali. Zapraszamy do zapisów na stronie zmierzymyczas.pl Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci. W tym roku wspieramy na biegu FUNDACJĘ "NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ" poprzez sprzedaż ciast i licytacje oraz zbiórkę do puszek fundacji. Po biegach przeprowadzimy loteria wśród uczestników biegu głównego. Do wylosowania będą cenne sportowe nagrody.

Zapraszamy Państwa do wsparcia imprezy włączając się do kibicowania na trasie biegu oraz odwiedzenia nas na Placu Książąt Śląskich 7 września.

Podczas biegu głównego 7.09. od godziny 13:30 będą zamknięta do 16:30 takie główne ulice jak: okolice rynku,Zamkowa, Wrocławska do bramy Wrocławskiej od rynku, Rzemieślnicza, Jana Sinapiusa, Kilińskiego, 3-Maja, Słowackiego, Wały Jagielońskie, Bratnia, Wałowa, Krucza, Bociania.

Adres naszego Stowarzyszenia FB:
https://www.facebook.com/olesnicabiega/

olesnica festiwal2

olesnica festiwal3

olesnica festiwal1