GALERIE ZDJĘĆ

Niebawem relacja filmowa

Wyniki 

Fotorelacja 2019 (fot. Dorota i Wojciech Szota)
Fotorelacja 2018 / FILM 2018

Strona na FB

dads day 2019 21

Nie ma takiego drugiego biegu w Polsce, a może i na świecie :) 23 czerwca 2019 r. na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Podskarbińskiej 14 (dawniej Klub Sportowy „Orzeł”) w Warszawie, odbyła się II edycja imprezy o nazwie „Dad's Day". Wydarzenie poświęcone zostało tatusiom i ich dzieciom. Jednak w zawodach mógł starować każdy.

W tym roku oprócz biegu głównego o nazwie „II Bieg Super Taty" na dystansie 5 km i „II Biegu z Tatą" na 3 dystansach (200, 400, 800 m), odbyły się również sztafety rodzinne o nazwie „Bieg Sztafetowy". Każda konkurencja niosła ze sobą inne emocje i każda była wyjątkowa! Dla wszystkich zawodników i ich rodzin oraz znajomych, organizatorzy z OSiR Praga Południe, przygotowali fantastyczne atrakcje. Okolicznościowe koszulki i piękne, pamiatkowe medale otrzymali wszyscy, którzy ukończyli biegi. Najmłodszym zawodnikom wręczono dodatkowo śliczne, pluszowe misie, których nie wypuszczali z rąk nawet podczas biegu sztafetowego, gdzie rywalizacja była wyjątkowo zacięta!  :)

Niektórzy tatusiowie specjalnie na dzisiejszy bieg wyprodukowali własne koszulki. A jakie, to sami zobaczcie w naszej niezwykłej fotorelacji z dzisiejszej imprezy.

Pogoda do świętowania, zabawy i uprawiania sportu była bardzo dobra. Słońce grzało, ale temperatura wynosiła nie więcej niż 26 stopni. Nie brakowało wody i izotoników. Był popcorn, lody, wata cukrowa, ręcznie robione lizaki, fotobudka, dmuchańce, gry sportowe, dobra muzyka i oczywiście mnóstwo sportu!

Po zakończeniu części biegowej wszyscy uczestnicy pikniku mogli sprawdzić się w konkurencjach lekkoatletycznych. Były między innymi biegi sprinterskie na róznych dystansach, konkursy skoków w dal i i wzwyż. Futboliści z Warsaw Eagles" na zaimprowizowanym małym boisku, przybliżali najmłodszym tajniki swojej dyscypliny. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

W głównym biegu na 5 km, ulicami Pragi Południe, zwyciężyli Daniel Żochowski (15:58) i Diana Dawidziuk-Gosk (18:48).

Na zakończenie można było posłuchać koncertu Łukasza Choronia (Voice of Poland) z zespołem. Ci, którzy nie uczestniczyli dziś w II edycji Dad's Day mogą tylko żałować. To był naprawdę wyjątkowy dzień!
„Dad's Day" ma ogromny potencjał i jesteśmy pewni, że za rok pakiety rozejdą się jak świeże bułeczki :)