Plakat II edycja Dads Day 2019.jpg wer w
REGULAMIN

ZAPISY: II Bieg Super Taty,
Bieg z Tatą – Biegi dla dzieci,
Bieg Sztafetowy – Bieg Rodzinny

Fotorelacja 2018 (fot. Dorota i Wojciech Szota)    
FILM 2018

Strona na FB

Mariusz Jakóbiak: Przypominamy, że już w niedzielę druga edycja biegu z okazji Dnia Ojca. To wyjątkowy bieg!

Zapisy internetowe do wszystkich biegów przyjmowane będą do dnia 21 czerwca br.(piątek) do godz. 23:59, Odbiór pakietów możliwy będzie od dnia 22 czerwca w biurze zawodów.

23 czerwca 2019 r. na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Podskarbińskiej 14 odbędzie się II edycja imprezy o nazwie „Dad's Day". Wydarzenie organizowane Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga – Południe m.st. Warszawy jest niepowtarzalną imprezą na skalę krajową. Pomysłodawcy skoncentrowali się na dwóch ważnych elementach: Dniu Ojca oraz bieganiu. Dlatego w tym roku prócz głównego biegu o nazwie „II Bieg Super Taty" na dystansie 5 km i „II Biegu z Tatą" na 3 dystansach (200, 400, 800 m), odbędą się również sztafety rodzinne o nazwie „Bieg Sztafetowy".

Organizatorzy również chcą w tym dniu celebrować to święto i pokazywać młodym pokoleniom jak ważną osobą w życiu każdego dziecka jest Ojciec. Dlatego prócz biegów przygotowany zostanie piknik rodziny, podczas którego najmłodsi będą spędzać czas w sposób aktywny ze swoimi Tatusiami. Patronat nad tym wydarzeniem objął Rzecznik Praw Dziecka oraz Burmistrz Dzielnicy Praga – Południe m.st. Warszawy.

dads day 2018 15 6288 1024 800 100

Tegoroczna edycja również łączy przekazanie obiektu, jakim jest stadion lekkoatletyczny przy ul. Podskarbińskiej 14. Obiekt ten przez wiele lat gościł największe imprezy lekkoatletyczne w kraju. Od niedawna obiektem zarządza Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga – Południe m.st. Warszawy przy ul. Siennickiej 40, który organizować będzie na tym obiekcie wiele sportowych wydarzeń. Dlatego już 23 czerwca w ramach II edycji Dad's Day odbędzie się lekkoatletyczny Dzień Dziecka. Ponad 250 dzieci weźmie udział w rywalizacji w wielu sportowych kategoriach.
Więcej informacji na fanpage: https://www.facebook.com/Dadsdayevent/

Plakat II edycja Dads Day 2019.jpg wer m