REGULAMIN

ZAPISY: II Bieg Super Taty,
Bieg z Tatą – Biegi dla dzieci,
  Bieg Sztafetowy – Bieg Rodzinny

Fotorelacja 2018 (fot. Dorota i Wojciech Szota)    
  FILM 2018

Strona na FB

Zawody odbędą się 23 czerwca na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Podskarbińskiej 14 w Warszawie!

Mariusz Jakóbiak: Dad’s Day to druga edycja imprezy organizowanej z myślą o wyjątkowym święcie jakim jest Dzień Ojca. Jedyna taka impreza w Polsce, niepowtarzalne wydarzenie dla całych rodzin, organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga - Południe m.st. Warszawy skierowana do miłośników biegania. Niesamowita atmosfera rodzinnego pikniku, wspólnego biegu i możliwość kibicowania swoim bliskim jest wspaniałą, propozycją dla osób, które chcą wspólnie spędzić aktywnie czas. Teren stadionu lekkoatletycznego zamieni się w miejsce pełne atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i tych mniejszych mężczyzn w strefie malucha, oczywiście nie zabraknie również atrakcji dla Pań, na które będzie czekać specjalna strefa chilloutu. To świetna okazja by wejść na stadion lekkoatletyczny przy ul. Podskarbińskiej 14 i obejrzeć obiekt, na którym odbywały się największe imprezy lekkoatletyczne w Polsce.

Początek rodzinnego świętowania o godz. 10:00. To właśnie o tej godzinie oficjalnie rozpocznie się piknik rodzinny, ale również wystartuje II Bieg z Tatąadresowany do najmłodszych adeptów biegania. Nowością w tym roku jest Bieg Sztafetowy, w którym mogą startować zespoły złożone z trzech członków rodziny. Godzinna 11.00 to początek rywalizacji podczas II Biegu Super Taty na atestowanym dystansie 5 kilometrów. W tegorocznej edycji dla biegaczy przygotowano 1000 pakietów startowych.

dads day 2018 54 6327 1024 800 100

dads day 2018 74 6347 1024 800 100

dads day 2018 82 6355 1024 800 100

Zapisy
Rejestrować można się na dwa sposoby:

• Drogą elektroniczną na stronie:
II Bieg Super Taty
II Bieg z Tatą – Biegi dla dzieci
Bieg Sztafetowy – Bieg Rodzinny

• Osobiście wdniach 22 i 23 czerwca biurze zawodów, w siedzibie OSiR Praga – Południe m.st. Warszawy przy ulicy Siennickiej 40 przyjmowane będą zapisy osobiste, jeżeli wcześniej nie zostanie wyczerpana liczba zgłoszeń.

Przydatne informacje
- Bieżące informacje o biegach oraz konkursy z nagrodami można znaleźć na fanpage’u:
https://www.facebook.com/Dadsdayevent/
oraz https://www.facebook.com/OSiRPragaPoludnie/

dads day trasa mala