Zapisy
    Fotorelacja 2019 (fot. Dorota i Wojciech Szota)
Strona imprezy
 


Zapraszamy do obejrzenia filmu z edycji 2018 pełnego skupienia przed ustanowieniem rekordów;)

Artur Kujawiński: Ruszyły zapisy na 16. Recordową Dziesiątkę! Idealny termin 15 marca 2020 czyli jak zawsze mocne wręcz rekordowe otwarcie sezonu biegowego! W przyszłym sezonie mamy m.in. Mistrzostwa Świata w półmaratonie i na pewno dwa tygodnie wcześniej wszyscy będą chcieli właśnie w Poznaniu sprawdzić swoją formę na 10 kilometrów. To tutaj spotykamy się naszym zdaniem na najszybszej w Polsce atestowanej trasie! Gdyby postawić w strefie mety dzwon sygnalizujący ustanowienie nowej życiówki to jego dźwięk prawdopodobnie przez bardzo długi czas nie ustałby ani na chwilę ogłaszając setki a być może i ponad tysiąc nowych rekordów życiowych. Jak wielu mówiło nam po ostatniej edycji, nazwa RECORDOWA została już na dobre „ochrzczona” i okraszona fenomenalnymi rekordami życiowymi zarówno czołówki jak i wielu amatorek i amatorów przyjeżdżających by otworzyć sezon biegowy potwierdzając absolutnie szybką trasę.

maniacka baner

To zawsze wielkie otwarcie sezonu a już same liczby przyprawiają o zawrót głowy:

- blisko 100 osób w edycji 2018 ukończyło bieg poniżej 35 minut
- ponad 450 osób w edycji 2018 złamało 40 minut
- rekord kobiet 32:10 (Genet Gashie Beyene)
- rekord mężczyzn 28:59 (Wycliffe Kipkorir Biwot)

Ale niech te liczby nie odstraszają biegających troszkę wolniej, niech będą mobilizacją do treningów i potwierdzeniem ,że wszystko jest możliwe....szczególnie na naszej trasie! Każdy ma własne cele, wyznaczone czasy, setki powodów by zmierzyć się ze sobą i z dystansem a my wam stwarzamy najlepsze warunki by wszystko to spełnić a przede wszystkim by wasze przygotowania zaowocowały właśnie u nas. Byście osiągnęli upragniony rekord życiowy ;)

Warto zapisać nie tylko datę biegu ale już teraz zapisać się na bieg póki dostępna jest pula pakietów z niższego progu.
Panel zapisów: https://plus-timing.pl/zgloszenia/recordowa_dziesiatka-2020

Kontynuujemy udaną współpracę z firmą AdRunaLine i wspólnie przygotowaliśmy dla was niespodziankę! Jest już dostępna kolekcja 2020!

Jeżeli chcielibyście już biegać w kolekcji AdRunaLine na edycję 2020 - 16 Recordowa Dziesiątka to możecie ową techniczną odzież biegową nabyć już pod linkiem: https://adrunaline.pl/kolekcja/recordowa-dziesiatka

maniacka kolekcja
Zapisy do biegu również z pakietem premium pod adresem www.recordowadziesiatka.pl. Zapraszamy!

PAKIET STANDARD:
do 500 - 49,00 zł
od 501 do 4000 - 55,00 zł
od 4001 do 5000 – 59,00 zł