Wyniki
Relacja Filmowa
Wywiad z Alą Sakwą - organizatorką zawodów

Dorota Świderska: Dzisiejszy pierwszy bieg z cyklu Grand Prix Warszawy 2007 był jednocześnie biegiem z okazji minionego Dnia Kobiet. Tuż przed startem w hołdzie Paniom, Panowie gromkim chórem krzyczeli „Hip hip hura" Smile. Na starcie stanęła prawie rekordowa liczba zawodników - około 320 osób! Piękna pogoda sprzyjała rywalizacji. Wielu zawodników poprawiło rekordy życiowe a zwycięzcy osiągnęli bardzo wartościowe wyniki.

Pierwszy na mecie był Marcin Kufel z Entre.pl Team z czasem 31:21, tuż za nim na metę wbiegł Wiśniewski Jakub z Warszawianki (31:46), trzecie miejsce zajął dawno nie widziany w Kabatach Darek Wieczorek z Legionowa (33:06). Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Beata Andres z Entre.pl Team (40:16), za nią uplasowała się debiutująca na Kabatach Iwona Wicha z Góry Kalwarii (42:57), trzecia dobiegła Ilona Banaszek z KB Galeria (44:39). Wszyscy startujący zostali zaproszeni na poczęstunek do szkoły, zaś wszystkie Panie zostały obdarowane kwiatami i wspaniałym tortem przygotowanym specjalnie z okazji ich święta.