Klasyfikacja Generalna - Półmaraton
Panie - Półmaraton
Kategorie wiekowe - Półmaraton
Klasyfikacja Generalna - 5 km
 Radek Grabowski: W ostatnią niedzielę lutego 2007 roku, w podwarszawskiej miejscowości - Wiązowna - odbył się festyn biegowy. Organizatorzy XXVII Półmaratonu Wiązowskiego przygotowali wiele atrakcji sportowych. Przed głównym biegiem, w godzinach porannych, na dystansie 1200 m, 1000 m i 600 m rywalizowali ze sobą uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów. Pomyślano też o najmłodszych sportowcach - przedszkolakach. Dla nich został przygotowany Bieg Krasnoludków na dystansie 200 m. Dokładnie o godzinie 12.00 rozpoczął się XXVII Półmaraton Wiązowski oraz bieg dodatkowy na 5 km. W obu biegach wzięło udział ponad 470 zawodników i zawodniczek, wśród nich byli także sportowcy niepełnosprawni. Zwycięzcą tegorocznej edycji półmaratonu został Vitalij Rybak, reprezentant Ukrainy. Przebiegł 21,097 km w czasie 01:09:15,  zaś najszybszą kobietą była Renata Antropik (01:20:13). Bieg na dystansie 5 km wygrał Grzegorz Wróblewski - jego zwycięski czas to 00:15:57, wśród kobiet - Katarzyna Dziwosz (00:17:14). Każdy zawodnik, który ukończył bieg otrzymał pamiątkowy medal. Zapraszamy do obszernej foto-galerii!