Marcin Razik: Trwa wielkie odliczanie do startu 4. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu. Podczas EXPO w strefie ASICS na biegaczy czekają: bloki tematyczne i spotkania ze specjalistami i Ambasadorami ASICS, dedykowana kolekcja odzieży oraz bezpłatne badania Foot ID! Zapraszamy już w piątek!

Na starcie Wrocławskiego Półmaratonu stanie w tym roku ponad 10 tysięcy biegaczy. ASICS, który został partnerem technicznym najważniejszych imprez biegowych we Wrocławiu, serdecznie zaprasza do swojej strefy podczas targów EXPO. Gwarantujemy, że atrakcji, na pewno nie zabraknie!

Bloki tematyczne ze specjalistami ASICS

Strefa ASICS podczas Targów EXPO gościć będzie swoich znakomitych Ambasadorów. Arek Gardzielewski, Mistrz Polski w półmaratonie oraz maratonie, już w sobotę przybliży nam swoje biegowe doświadczenia. Gościem strefy ASICS, będzie również Jerzy Skarżyński, który swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem będzie dzielił się z nami już od piątku.  

 

Produkty dedykowane 4.PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu

O tym, że impreza we Wrocławiu na długo pozostanie w pamięci biegaczy, nikogo nie trzeba przekonywać. Aby dodatkowo zadbać o pozytywne wspomnienia z tego biegu, ASICS przygotował specjalną, dedykowaną kolekcję odzieży, która będzie idealną, biegową pamiątką ze startu we Wrocławiu.

 
Kolekcja damska i Kolekcja męska

Techniczne longsleevy od ASICS będą świetnymi partnerami treningowymi w chłodniejsze dni, a kolekcja Lite-Show charakteryzująca się bardzo dużą ilością odblasków, na pewno zostanie jedną z najbardziej efektownych części biegowej garderoby!

Dla osób, które zdecydują się na zakup koszulek z kolekcji Lite-Show, ASICS przygotował możliwość nadruku osiągniętego rezultatu podczas półmaratonu! Wystarczy odwiedzić sklep Runners Club we Wrocławiu, w dniach 20-26.06, by móc skorzystać z darmowego nadruku na zakupionych podczas EXPO koszulkach Lite-Show LS Top.  

Na stoisku ASICS dostępne będą również techniczne koszulki ASICS Longsleeve, z pamiątkową trasą półmaratonu, umieszczoną na plecach.

 Kolekcja damska 
 

Kolekcja męska

Specjalna, dedykowana kolekcja odzieży przygotowana przez ASICS, to doskonała okazja do tego, by 4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton na długo pozostał w pamięci biegaczy.

Bezpłatne badania ASICS F:ID

Wielu biegaczy doskonale wie, jak budować formę, planować treningi, kontrolować dietę, ale nie zna budowy swojej stopy, co okazuje się niezbędne do prawidłowego doboru butów do biegania. ASICS opracował trójwymiarowy sposób skanowania i  badania stopy ASICS FOOT ID, który pozwala precyzyjnie dobrać odpowiednie buty oraz poznać wszystkie biomechaniczne cechy każdego biegacza.

 
W strefie ASICS na wszystkich odwiedzających czekają również specjaliści ASICS oraz Runners Club, najnowsza kolekcja odzieży i butów oraz wiele innych atrakcji!

Do zobaczenia już w piątek, 17 czerwca!

WANT IT MORE, WROCŁAW!

Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na:
www.asics.pl / www.facebook.com/ASICSEUROPE
 
 
{moscomment}