Maciej Razik (Asics): Za nami największa biegowa impreza w Polsce. Tysiące startujących z całego świata, świetnie zorganizowane i interesujące targi EXPO oraz doskonały rezultat Artura Kozłowskiego. Czas na podsumowanie 4. ORLEN Warsaw Marathon, którego partnerem technicznym była firma ASICS.

POLSKIE ZWYCIĘSTWO

Nieoczekiwanym zwycięzcą ORLEN Warsaw Marathon został Artur Kozłowski, który królewski dystans pokonał w czasie 2:11:56. Dzięki doskonałej strategii, udało mu się na mecie wyprzedzić nie tylko reprezentantów z Afryki, ale również Henryka Szosta, który ostatecznie był drugi! Świetnym rezultatem popisał się również Arkadiusz Gardzielewski, Ambasador ASICS, który przekroczył linię mety w czasie 2:19:22. BRAWO!

 

EXPO

Na EXPO  4. ORLEN Warsaw Marathon, czekała na biegaczy ogromna, pełna atrakcji strefa ASICS. Interesujące bloki tematyczne były świetną okazją do spotkań ze specjalistami, przyjaciółmi i ambasadorami firmy ASICS. Nasze stoisko odwiedzili Jerzy Skarżyński, Paweł i Olga Ochal, Kasia Kępka i Szymon Gaś, Mezo, Marcin Rosłoń oraz Dominika Wójciak. Całości towarzyszyły energiczne pokazy Break Dance – jak sami przyznanie, wysokich lotów!

Odwiedzający mogli skorzystać z bezpłatnej, trójwymiarowej analizy stopy Foot ID. Biegacze pozwolili przemówić swoim stopom, dzięki czemu specjaliści ASICS podpowiadali, które buty dedykowane są właśnie dla nich.

Dla zawodników, którzy niedzielny start traktowali, jako zmagania z własnymi rekordami, czekało Pace Your Race. Osobisty Pacemaker pozwalał dobrać mądre tempo w trakcie zawodów, tak by nie napotkać na trasie słynnej „ściany”!

Start w maratonie w pierwszej linii? Dzięki strefie FOTO marzenia stawały się rzeczywistością! Czy Ty masz swoją pamiątkę z OWM?

Dla wszystkich biegaczy ciekawych najlepszych rozwiązań technologicznych ASICS, czekali czołowi specjaliści ze Sklepu Biegacza, którzy pomagali rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące doboru sprzętu!

O to, by ORLEN Warsaw Marathon na długo pozostał w waszej pamięci, ASICS zadbał przygotowując również specjalną linię dedykowanej odzieży! 

ASICS GRATULUJE WSZYSTKIM BIEGACZOM UKOŃCZENIA 4. ORLEN Warsaw Marathon!

Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na:
www.asics.pl / www.facebook.com/ASICSEUROPE

 

 

{moscomment}