Zimowe Biegi Górskie 2007 -Falenica
11.10.2007r
opracowanie: Małgorzata Krochmal

 

      3.333 m / 85 m przewyższenia  
             
Lp. Czas Nazwisko Imię Rok ur. KLUB Kategoria
             
1 00:13:54 Bogulak Rafał 1988 Jogger Nowy Dwór Maz. M18
2 00:15:25 Hetman Grzegorz 1993 Gwardia Warszawa M14
3 00:15:31 Wiśniewski Mateusz 1990 Jogger Nowy Dwór Maz. M16
4 00:15:32 Majewski Piotr 1988 Gwardia Warszawa M18
5 00:17:07 Zawada Marta 1991 Wiązowna K14
6 00:17:51 Kwiatkowska Olga 1992 UKS1 Nowy Dwór Maz. K14
7 00:19:53 Piłkowski Paweł 1966 OKS Otwock M40
8 00:20:06 Kozłowska Katarzyna 1992 UKS1 Nowy Dwór Maz. K14
9 00:20:14 Piłkowska Alicja 1992 OSiR Góra Kalwaria K14
10 00:20:38 Postolski Patryk 1994 NSP97 M12
11 00:20:58 Bielecka Agata 1984 Speleoclub Warszawa K21
12 00:21:47 Szymczak Ryszard 1943 Warszawa M60
13 00:21:55 Morzycki Borys 1996 NSP97 M10
14 00:22:15 Saloni Katarzyna 1996   K10
15 00:23:46 Flisak Adam 1946 ART.-Profi Warszawa M60
16 00:25:06 Kobusińska Paulina 1993 Warszawa K14
17 00:27:03 Łuksza Wiesław 1941 KB Gymnasion Warszawa                   M65
18 00:29:12 Bielewicz Eryk 1996 NSP97 M10
19 00:34:49 Zielczyńska Helena 1927 A-TO-MY K80
20 00:36:18 Zielczyński Mieczysław 1930 A-TO-MY M75
             
             
             
             
             
      6.666 m / 170 m przewyższenia  
             
Lp. Czas Nazwisko Imię Rok ur. KLUB Kategoria
             
1 00:28:07 Anc Mateusz 1991 UNTS Warszawa M16
2 00:29:20 Cygler Sławomir 1990 UNTS Warszawa M16
3 00:30:06 Piłkowski Tadeusz 1990 OKS Otwock M16
4 00:32:15 Zych Piotr 1990 UKS1 Nowy Dwór Maz. M16
5 00:32:46 Chorążewicz Bartosz 1990 UNTS Warszawa M16
6 00:34:09 Gajda Monika 1990 UNTS Warszawa K16
7 00:34:10 Antonowicz Jerzy 1968 UNTS Warszawa M35
8 00:39:10 Filaber Anna 1990 UNTS Warszawa K16
9 00:40:22 Kolak Marzena 1971 KB zakwasy K35
10 00:43:34 Lech Paweł 1965 GIBnO M40
11 00:43:48 Kępczyński Janusz 1949 Ożarów Maz. M55
12 00:44:57 Fido Jerzy 1939 Lechici Zielonka M65
13 00:45:18 Janowski Konrad 1949 KB Orientuz Warszawa M55
14 00:48:37 Krawczyński Jacek 1947 Bielański KB M60
15 00:52:36 Bartkowiak Henryk 1946 GIBnO M60
16 00:52:37 Kobusiński Eugeniusz 1954 Międzylesie M50
17 00:55:27 Świderska Dorota 1970 ART.-Profi Warszawa K35
18 00:59:56 Wysocki Stanisław 1929 Gwardia Warszawa M70
             
             
             
             
      10.000 m / 255 m przewyższenia  
             
Lp. Czas Nazwisko Imię Rok ur. KLUB Kategoria
             
1 00:38:43 Celiński Robert 1973 AMD NTT System M21
2 00:40:05 Janiak Paweł 1980 ENTRE.pl M21
3 00:41:09 Starzyński Wojciech 1971 ENTRE.pl M35
4 00:41:26 Celiński Aleksander 1984 Byledobiec Anin M21
5 00:42:24 Zawadzak Zbigniew 1962 ENTRE.pl M45
6 00:42:26 Prusiński Norbert 1967 AON M40
7 00:42:32 Protas Krzysztof 1977 ENTRE.pl M30
8 00:42:52 Jankowski Marcin 1977 Byledobiec Anin M30
9 00:42:59 Król Dariusz 1964 KB Huragan Wołomin M40
10 00:43:17 Kaźmierczak Karol 1981 Warszawa M21
11 00:43:35 Saloni Lech 1982 Speleoclub Warszawa M21
12 00:43:58 Banaszek Adam 1972 KB Huragan Wołomin M35
13 00:44:05 Rosa Dariusz 1965 SBBP M40
14 00:44:14 Rożnowski Dariusz 1970 ART.-Profi Warszawa M35
15 00:44:20 Wojciechowski Adam 1970 AMD NTT System M35
16 00:44:24 Matczak Bartosz 1981 Warszawa M21
17 00:44:44 Wróblewski Filip 1975 ENTRE.pl M30
18 00:44:58 Nowosielski Jerzy 1970 DRUKOBA M35
19 00:45:13 Postek Adam 1981 OTK Rzeźnik M21
20 00:45:15 Szczepaniuk Jarosław 1972 KB Huragan Wołomin M35
21 00:45:20 Szynan Paweł 1973 Olymp Błonie M30
22 00:45:59 Ziółkowski Jacek 1966 ART.-Profi Warszawa M40
23 00:46:03 Kieszek Tadeusz 1956 KS Ożarowianka M50
24 00:46:30 Anuszewski Tomasz 1969 Warszawa M35
25 00:46:35 Marzanowicz Michał 1977 FBI Falenica M30
26 00:46:43 Żyto Maciej 1974 TCP M30
27 00:46:51 Mościcki Radosław 1975 KB Galeria M30
28 00:46:55 Górnicka-Antonowicz Anna 1968 UNTS Warszawa K35
29 00:47:25 Matuszak Jacek 1966 FBI Falenica M40
  00:47:25 Michalak Rafał 1979 FBI Falenica M21
31 00:47:41 Andres Beata 1975 ENTRE.pl K30
32 00:47:53 Błaździewicz Romuald 1949 Warszawa Mokotów M55
33 00:48:32 Gromko Andrzej 1957 Warszawa M45
34 00:48:40 Piotrowski Andrzej 1972 UKA.pl M35
35 00:48:48 Kamiński Stanisław 1958 Nadarzyn M45
36 00:49:16 Jankowski Marek 1963 KB Huragan Wołomin M40
37 00:50:32 Popowski Jarosław 1969 UNTS Warszawa M35
38 00:50:40 Piątkowski Mariusz 1962 KB Huragan Wołomin M45
39 00:50:50 Natkański Jerzy 1954 ENTRE.pl M50
40 00:51:37 Kwaśniewski Włodzimierz 1952 KB Galeria M55
41 00:51:43 Szymański Artur 1977 Warszawa M30
42 00:51:49 Połaski Leszek 1947 Warszawa Bielany M60
43 00:51:55 Saloni Jakub 1977 Speleoclub Warszawa M30
44 00:52:03 Szymańczak Zbigniew 1955 Nadarzyn M50
45 00:52:11 Trzaskowski Jarosław 1978 SZKRABY.eu M21
46 00:52:15 Matczuk Konrad 1973 KB Huragan Wołomin M30
47 00:52:26 Szota Wojciech 1974 ART.-Profi Warszawa M30
48 00:52:35 Wiatr Robert 1967 Warszawa M40
49 00:53:07 Reda Sławomir 1958 Pasja Warszawa M45
  00:53:07 Banaszek Ilona 1980 KB Galeria K21
51 00:53:29 Jankiewicz Bogusław 1974 KB Huragan Wołomin M30
52 00:53:41 Kacprowski Tadeusz 1951 Warszawa M55
53 00:53:56 Starzyński Daniel 1968 KB Droga M35
54 00:54:00 Dołęga Jan 1972 Flora M35
55 00:54:06 Grzesiak Jerzy 1959 KB Gymnasion Warszawa M45
56 00:54:42 Krysiński Bogdan 1953 Lechici Zielonka M50
57 00:54:52 Prędota Krzysztof 1955 Warszawa Wilanów M50
58 00:54:57 Wójcik Piotr 1965 Warszawa Bielany M40
59 00:54:58 Szostakowski Jarosław 1967 Biegajznami.pl M40
60 00:54:59 Jagielski Robert 1977 ART.-Profi Warszawa M30
61 00:55:01 Gawęda Renata 1961 ENTRE.pl K45
62 00:55:23 Kobusiński Józef 1951 Międzylesie M55
63 00:55:45 Chruśliński Zbigniew 1949 KB Huragan Wołomin M55
64 00:56:15 Wrzosek Zbigniew 1970 Warszawa M35
65 00:56:55 Magrzyk Czesław 1955 Bielański KB M50
66 00:57:06 Kolak Cezary 1965 KB Zakwasy M40
67 00:57:20 Bodych Jarosław 1982 KGB M21
68 00:57:23 Doliński Adam 1984 AZS UW Warszawa M21
69 00:57:49 Góra Andrzej 1954 Lechici Zielonka M50
70 00:58:02 Stefański Dariusz 1961 Warszawa Ochota M45
71 00:58:58 Błoński Marcin 1980 Agresywne Agresty M21
72 00:59:31 Gliniewicz Aleksandra 1955 KB Gymnasion Warszawa K50
73 01:00:19 Dobosz Ela 1958 KB Gymnasion Warszawa K45
74 01:00:31 Kubisiak Marek 1977 Warszawa M30
75 01:00:54 Łubian Michał 1975 NSP97 M30
76 01:00:58 Dobkowska Anna 1951 KB Galeria K50
77 01:01:06 Muzyka Barbara 1970 Kopytko K35
78 01:01:10 Paczkowska Magda 1971 Biegajznami.pl K35
79 01:01:44 Karlak Andrzej 1966 KB Galeria M40
80 01:02:16 Łapanowski Jacenty 1951 KB Orientuz Warszawa M55
81 01:02:26 Krochmal Andrzej 1956 KB Orientuz Warszawa M50
82 01:02:49 Witek Ewa 1975 ENTRE.pl K30
83 01:04:48 Andrzejewski Tadeusz 1933 Warszawa M70
84 01:06:54 Malarczyk Agata 1975 ENTRE.pl K30
85 01:06:59 Michalik Wojciech 1956 KB Galeria M50
86 01:07:04 Gorsiak Edward 1959 Warszawa M45
87 01:08:35 Noworyta Jacek 1942 Warszawa Stegny M65
88 01:09:13 Mieczkowski Kazimierz 1961 Łomża M40
89 01:11:24 Iwasińska Olga 1975 Warszawa K30