decathlon - wiosna
Start arrow Wyniki arrow Bieg o Puchar Marszałka - Warszawa -11.06.2008
Menu główne
Start
Trening
Wyniki
Galeria zdjęć
Zdrowie
Kalendarz
TV MARATOŃCZYK
Maratony Zagraniczne
Biegi Ekstremalne
Biegi na Orientację
Rajdy
Ciekawostki
Historia
Archiwum
Bieganie w reklamie
Narty Biegowe
K2
Triathlon
Ogłoszenia
Testy Sprzętu
Kontakt
konstytucja 2016 - pion
Najbliższe Imprezy
15. PZU Cracovia Maraton
Maj 15, 2016 (09:00)

IV Bieg Północy
Czerwiec 5, 2016 (11:00)

4. Nocny Wrocław Półmaraton
Czerwiec 18, 2016 (22:00)

Bieg Pawłowicki
Sierpień 28, 2016 (13:00)

WĄBRZESKA DZIESIĄTKA
Wrzesień 3, 2016 (10:00)

34. PKO Wrocław Maraton
Wrzesień 11, 2016 (09:00)

Garmin Ultra Race
Wrzesień 17, 2016 (07:00)

Maraton Północy
Październik 2, 2016 (09:00)

Pełny Kalendarz
Dodaj Imprezę
Kalendarz Imprez
Marzec 2016 Kwiecień 2016 Maj 2016
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
Tydzień 13 1 2 3
Tydzień 14 4 5 6 7 8 9 10
Tydzień 15 11 12 13 14 15 16 17
Tydzień 16 18 19 20 21 22 23 24
Tydzień 17 25 26 27 28 29 30
Dodaj nowe zdarzenie Dodaj nowe zdarzenie
Bez barier - 2016 - pion
Mazury 2016 - pion
Gdańsk Maraton 2016 - pion
Bieg o Puchar Marszałka - Warszawa -11.06.2008
12.06.2008.

Bieg o Puchar Marszałka -  Warszawa - 11.06.2008 - 6 km

 

l.p. Czas Nr Imię i Nazwisko   Rok Klub
1 20:57 12 Neil Dobbs   1980 UNTS
2 21:13 32 Sebastian Cybula   1974 ART PROFI TEAM
3 22:57 26 Jarosław Koch   1976 Warszawa-Bemowo
4 23:35 14 Kazimierz Grundas   1957 KS Kazimierz
5 24:07 8 Katarzyna Panejko-Wanat k 1984 Byledobiec Anin
6 24:11 7 Wojciech Wanat   1966 Byledobiec Anin
7 24:15 9 Tadeusz Kieszek   1956 KS Ożarowianka
8 24:18 31 Robert Jagielski   1977 ART PROFI TEAM
9 24:59 34 Paweł Jarosiewicz   1990 RKS Skra
10 26:09 30 Wojciech Szota   1974 ART PROFI TEAM
11 26:15 2 Zbigniew Korzonkowski   1950 Entre.pl
12 26:29 22 Piotr Fiedoruk   1962 AZS WAT
13 26:48 15 Sutarczyk Marek   1955 OSiR Bemowo
14 27:01 17 Leszek Połaski   1947 Warszawa-Bielany
15 27:17 18 Waldemar Staniszewski   1948 Warszawa-Tarchomin
16 27:19 29 Paweł Całka   1947 Metro Warszawskie
17 27:38 6 Krzysztof Szlendak   1968 UNTS
18 27:41 23 Paweł Szabłowski   1990 III LO
19 28:51 4 Górski Marcin   1980 Warszawa
20 29:57 27 Jacek Rosiak   1963 Warszawa-Wola
21 30:12 24 Dariusz Stefański   1961 Warszawa-Ochota
22 31:28 10 Janusz Kępczyński   1949 GOSiR Ożarów
23 32:30 21 Jarosław Piotrowski   1988 AZS WAT
24 32:44 1 Jerzy Wedman   1953 Olimpia Szczęśliwice
25 32:50 19 Maria Teichert k 1964 KB Gymnasion
26 32:52 25 Jacek Noworyta   1942 Warszawa-Stegny
27 33:53 28 Małgorzta Butkiewicz k 1966 KB Galeria Warszawa
28 33:53 11 Edmund Prokopowicz   1933 Lechici Zielonka
29 34:13 20 Duszyński Zbigniew   1939 KB Gymnasion
30 35:13 33 Adam Flisak   1946 ART PROFI TEAM
31 40:39 5 Tomasz Kaczmarek   1967 Warszawa-Wola

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2016 MARATOŃCZYK
Untitled Document