Menu główne
Start
Trening
Wyniki
Galeria zdjęć
Zdrowie
Kalendarz
TV MARATOŃCZYK
Maratony Zagraniczne
Biegi Ekstremalne
Biegi na Orientację
Rajdy
Ciekawostki
Historia
Archiwum
Bieganie w reklamie
Narty Biegowe
K2
Triathlon
Ogłoszenia
Testy Sprzętu
Kontakt
Najbliższe Imprezy
BIEG CZTERY PORY ROKU LOGORUN - ZIMA
Grudzień 16, 2017 (12:00)

XII CYBORG Maraton Noworoczny
Styczeń 1, 2018 (12:00)

XIII Bieg o Puchar Bielan
Styczeń 21, 2018 (10:00)

XXXV Bieg Chomiczówki
Styczeń 21, 2018 (11:00)

III Bieg Jedności Kaszubów
Marzec 17, 2018 (12:00)

III KRS FORMOZA ULTRAMARATON KASZUBSKI
Maj 19, 2018 (12:00)

V Bieg Sieprawska Piatka
Maj 26, 2018 (00:00)

XXIV Półmaraton Kurpiowski
Maj 27, 2018 (10:00)

VI Bieg Północy
Czerwiec 3, 2018 (11:00)

Pełny Kalendarz
Dodaj Imprezę
Kalendarz Imprez
Listopad 2017 Grudzień 2017 Styczeń 2018
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
Tydzień 48 1 2 3
Tydzień 49 4 5 6 7 8 9 10
Tydzień 50 11 12 13 14 15 16 17
Tydzień 51 18 19 20 21 22 23 24
Tydzień 52 25 26 27 28 29 30 31
Dodaj nowe zdarzenie Dodaj nowe zdarzenie
 
Dodaj wydarzenie
Dodaj wydarzenie
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź

Wydarzenia w '10 km'

Piątek, Grudzień 15, 2017
10 km 
Nazwa wydarzenia Data
4.KrwioBieg Kraków Sobota, Październik 07, 2017 (11:00)
IV BIEG ULICZNY „BIEGAJ Z NAMI W KUTNIE – KUTNOWSKA ZA-DYSZKA 2017” Niedziela, Październik 01, 2017 (14:30)
Bieg Podkowy 5 I 10km Niedziela, Październik 01, 2017 (12:00)
Regionalne Mistrzostwa Podlasia Na 10km Niedziela, Sierpień 27, 2017 (08:00)
5 Międzychodzka Dziesiątka "z Pompą" Sobota, Sierpień 26, 2017 (17:00)
10K RUN SERIES BLACHOWNIA 2017 Niedziela, Lipiec 30, 2017 (08:30)
IV Bieg Grzymały W Sadownem Niedziela, Lipiec 02, 2017 (11:00)
IV Hipodromowy Cross Biegowy W Wesołej Niedziela, Czerwiec 11, 2017 (09:30)
XIII Bieg Kmitów W Nowym Wiśniczu Sobota, Czerwiec 10, 2017 (08:00)
3. Wyszkowska Dycha Niedziela, Czerwiec 04, 2017 (10:00)
III Bieg Łomianek Niedziela, Maj 28, 2017 (10:00)
Żyrardów W BIEGU Sobota, Maj 20, 2017 (10:00)
Rawa W BIEGU Sobota, Maj 20, 2017 (10:00)
10K Run Series Olsztyn Niedziela, Maj 14, 2017 (08:30)
II Bieg Przełajowy Doliną Orli I BAryczy Poniedziałek, Maj 01, 2017 (12:00)
III Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2017 Sobota, Kwiecień 15, 2017 (10:15)
Bieg SGH Niedziela, Kwiecień 09, 2017 (08:00)
Bieg SGH Niedziela, Kwiecień 09, 2017 (08:00)
II Bieg Jedności Kaszubów Sobota, Marzec 18, 2017 (12:00)
IV BIEG CHARYTATYWNY Sobota, Luty 11, 2017 (12:00)
Łódzki Bieg Mikołajów Niedziela, Grudzień 04, 2016 (12:00)
14. Bieg Niepodległości W Serocku Niedziela, Październik 30, 2016 (12:00)
3. KrwioBIEG Kraków Niedziela, Październik 23, 2016 (11:00)
Insurance&Reinsurance RUN Powered By ForPro Niedziela, Październik 09, 2016 (11:00)
Międzynarodowy Uliczny Bieg Ptolemeusza Niedziela, Październik 02, 2016 (10:00)
Bursztynowy Bieg Po Puszczy Białej Pułtuski Festiwal Biegów Niedziela, Wrzesień 18, 2016 (09:00)
Żyrardów W Biegu Niedziela, Wrzesień 04, 2016 (10:00)
WĄBRZESKA DZIESIĄTKA Sobota, Wrzesień 03, 2016 (10:00)
4 Bieg Centaura O Puchar Burmistrza Białego Boru Sobota, Wrzesień 03, 2016 (09:30)
II Bodzanowski Bieg Poniedziałek, Sierpień 15, 2016 (17:00)
Pogoń Za Wilkiem 2016 Sobota, Lipiec 30, 2016 (10:00)
2. Bieg W Tarchałach Wielkich Sobota, Lipiec 02, 2016 (11:00)
"BIEG NAPOLEOŃSKI" - VII Biegi W Gminie Brodnica Niedziela, Czerwiec 19, 2016 (08:00)
II Wyszkowska Dycha Niedziela, Czerwiec 05, 2016 (10:00)
II Bieg Łomianek Niedziela, Maj 22, 2016 (12:00)
2. Bieg W Tarchałach Wielkich Sobota, Maj 14, 2016 (08:00)
Bieg Nocny - 10 Km Piątek, Maj 13, 2016 (21:00)
III BIEG PO ULICACH NASIELSKA "BIEGNIEMY ZE ŚWIĘTYM" Z OKAZJI II ROCZNICY KANONIZACJI I XI... Niedziela, Maj 08, 2016 (13:30)
XXXII Bieg Zwycięstwa Niedziela, Maj 08, 2016 (11:00)
Szpot Swarzędz Niedziela, Maj 08, 2016 (10:30)
IV BIEG WOJCIECHOWY W SEROCKU Niedziela, Kwiecień 17, 2016 (12:15)
VII Ogólnopolski Bieg Raszyński Niedziela, Kwiecień 17, 2016 (11:00)
Wiosna W Dolinie Słońca Sobota, Marzec 19, 2016 (10:00)
II Bieg Jedności Kaszubów Piątek, Marzec 18, 2016 (12:00)
III Bieg Mikołajkowy Niedziela, Grudzień 06, 2015 (11:00)
XXIX BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGIONOWO Sobota, Grudzień 05, 2015 (12:00)
IX Ogólnopolski Bieg Barbórkowy Solidarności Niedziela, Listopad 29, 2015 (11:00)
XXIII Skierniewicki Bieg Niepodległości środa, Listopad 11, 2015 (10:30)
XIII Bieg Niepodległości - IV SEROCKA DYCHA Niedziela, Październik 25, 2015 (14:00)
XXXIII Bieg Im. T. Zielińskiego Niedziela, Wrzesień 27, 2015 (14:00)
XXXIII Bieg Im. T. Zielińskiego Niedziela, Wrzesień 27, 2015 (14:00)
Bieg Do Nowoczeszej Sobota, Wrzesień 26, 2015 (14:15)
Bieg Do Nowoczesnej Sobota, Wrzesień 26, 2015 (14:00)
III Bieg Memoriałowy Tomasza Mielko Sobota, Wrzesień 26, 2015 (12:00)
III Bieg Memoriałowy Tomasza Mielko Sobota, Wrzesień 26, 2015 (12:00)
I Dycha Do Maratonu Lublin Niedziela, Wrzesień 20, 2015 (12:00)
X Rypiński Bieg Po Zdrowie Sobota, Wrzesień 12, 2015 (12:00)
II Bieg Porębski Sobota, Wrzesień 12, 2015 (10:00)
I Bieg Łochowski Sobota, Wrzesień 05, 2015 (10:00)
III Miedzychodzka Dziesiątka "z Pompą" Niedziela, Sierpień 23, 2015 (14:00)
Międzynarodowy Dziki Weekend 2015 Sobota, Sierpień 22, 2015 (12:15)
III Pogoń Za Wilkiem Piątek, Lipiec 17, 2015 (10:00)
Hunt Run Sobota, Lipiec 04, 2015 (10:00)
II BIEG SZERSZENIA – Nocny Bieg Świętojański Sobota, Czerwiec 27, 2015 (21:00)
I Wroniecka Dycha Niedziela, Czerwiec 21, 2015 (10:00)
IV Rodzinny Piknik Biegowy BIAŁA BIEGA 14.06.2015 Niedziela, Czerwiec 14, 2015 (11:00)
Szczycieńska Dycha Niedziela, Czerwiec 07, 2015 (11:00)
Wyszkowska Dycha Niedziela, Czerwiec 07, 2015 (10:00)
Wyszkowska Dycha Niedziela, Czerwiec 07, 2015 (10:00)
3.KrwioBIEGKraków Sobota, Czerwiec 06, 2015 (12:00)
3.KrwioBIEGKraków Sobota, Czerwiec 06, 2015 (12:00)
II Czernicki Bieg Uliczny Czwartek, Czerwiec 04, 2015 (14:00)
Poddębicki Bieg Bez Barier Niedziela, Maj 31, 2015 (08:00)
I Bieg Majowy Sobota, Maj 30, 2015 (10:00)
Ursus Biega 2015 Sobota, Maj 30, 2015 (10:00)
III Uliczny Bieg Azotowy Z Kazji Dni Chemika Poniedziałek, Maj 25, 2015 (17:00)
II Bieg Rycerski Sobota, Maj 16, 2015 (11:00)
Bydgoszcz Na Start Niedziela, Maj 03, 2015 (11:00)
III Bieg Wojciechowy (SEROCK) Niedziela, Kwiecień 19, 2015 (12:30)
I Bieg Przełajowy O Puchar Dowódcy 52 Batalionu Remontowego Sobota, Styczeń 17, 2015 (12:00)
Noworoczne Grand Prix Zwierzyńca Niedziela, Styczeń 04, 2015 (12:00)
XXX Łódzki Bieg Sylwestrowy środa, Grudzień 31, 2014 (11:30)
świąteczny Bieg Mikołajkołajkowy Sobota, Grudzień 06, 2014 (12:00)
Świąteczny Bieg Mikołajkołajkowy Sobota, Grudzień 06, 2014 (12:00)
XXVI Bieg Niepodległości Wtorek, Listopad 11, 2014 (11:00)
Łódzki Bieg Niepodległości Wtorek, Listopad 11, 2014 (11:00)
34. Międzynarodowy Bieg Warciański Im. Zdzisława Krzyszkowiaka Niedziela, Październik 26, 2014 (11:30)
'Bieg Szlakiem Powstania Styczniowego' Niedziela, Październik 26, 2014 (11:00)
II Bieg Pamięci Marynarzy I Ułanów Poległych W 1920r. Niedziela, Październik 05, 2014 (11:00)
IV Międzynarodowy Bieg Uliczny "Jastrzębska Dziesiątka" Niedziela, Wrzesień 21, 2014 (11:00)
I ĆWIERĆMARATON LOGmaster. Niedziela, Wrzesień 21, 2014 (10:30)
II Otwarte Mistrzostwa Mysłowic W Biegu I Nordic Walking Sobota, Wrzesień 20, 2014 (14:00)
II Otwarte Mistrzostwa Mysłowic W Biegu I Nordic Walking Sobota, Wrzesień 20, 2014 (14:00)
Golubska Starówka O Zmierzchu Sobota, Wrzesień 06, 2014 (19:00)
Bieg "Piotr I Paweł" Niedziela, Sierpień 31, 2014 (12:00)
XXXIII Ogólnopolski Bieg Kazimierzowski Niedziela, Sierpień 31, 2014 (08:00)
V Bieg Z Policją Mistrzostwa Polski Policjantów Na 10 Km Sobota, Sierpień 30, 2014 (16:00)
Offroadrun Sobota, Sierpień 30, 2014 (10:00)
4 Bieg Szlakiem Dzika - Police Sobota, Sierpień 23, 2014 (12:15)
IV Lubawska Dycha Niedziela, Sierpień 17, 2014 (13:30)
24. Bieg Powstania Warszawskiego - 10 Km Sobota, Lipiec 26, 2014 (21:00)
2. Pogon Za Wilkiem Sobota, Lipiec 26, 2014 (10:00)
Bieg Grzymały Niedziela, Czerwiec 29, 2014 (12:30)
Bieg Grzymały Niedziela, Czerwiec 29, 2014 (12:30)
Mielnicka Dycha Sobota, Czerwiec 28, 2014 (14:00)
Biegiem Przez Platerów Sobota, Czerwiec 28, 2014 (11:45)
II Festiwal Biegowy Zabiegaj O-Borki Niedziela, Czerwiec 22, 2014 (09:00)
I BIEG SZERSZENIA – Nocny Bieg Świętojański Sobota, Czerwiec 21, 2014 (21:00)
III Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega Niedziela, Czerwiec 15, 2014 (11:00)
VI Legionowska Dycha Niedziela, Czerwiec 08, 2014 (10:00)
II BIEG NADZIEI Sobota, Czerwiec 07, 2014 (12:00)
II Ursus Biega 2014 Sobota, Czerwiec 07, 2014 (10:00)
II BIEG AZOTOWY Z Okazji Dnia Chemika Poniedziałek, Czerwiec 02, 2014 (16:00)
II BIEG AZOTOWY Z Okazji Dnia Chemika Poniedziałek, Czerwiec 02, 2014 (16:00)
I Pruszkowski Bieg Wolności Niedziela, Czerwiec 01, 2014 (10:00)
Bieg Wawerczyka Sobota, Maj 31, 2014 (10:00)
12. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run Sobota, Maj 24, 2014 (18:00)
I Bieg Rycerski Sobota, Maj 17, 2014 (10:00)
Bieg Nocny - Kraków Piątek, Maj 16, 2014 (21:00)
XII Międzynarodowy Bieg Skawiński Sobota, Maj 10, 2014 (15:30)
IV Bieg Fabrykanta Poniedziałek, Maj 05, 2014 (17:00)
IV Majowy Piknik Sportowy Niedziela, Maj 04, 2014 (08:00)
32. BIEG KUJAWIAKA Czwartek, Maj 01, 2014 (08:00)
V BIEG RASZYŃSKI Niedziela, Kwiecień 06, 2014 (13:00)
I Karczewski Bieg Szlakami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Sobota, Kwiecień 05, 2014 (10:00)
X Maniacka Dziesiątka Sobota, Marzec 15, 2014 (12:00)
II Bieg Powstańca W Dobrej K. Łodzi Niedziela, Luty 23, 2014 (13:00)
X Narciarski Bieg Mazurów Sobota, Luty 15, 2014 (11:00)
X Narciarski Bieg Mazurów Sobota, Luty 15, 2014 (11:00)
X Narciarski Bieg Mazurów Sobota, Luty 15, 2014 (11:00)
X Narciarski Bieg Mazurów Sobota, Luty 15, 2014 (11:00)
X Narciarski Bieg Mazurów Sobota, Luty 15, 2014 (11:00)
X Narciarski Bieg Mazurów Sobota, Luty 15, 2014 (11:00)
Noworoczny Guzik Z Pętelką środa, Styczeń 01, 2014 (11:00)
XXIX Bieg Sylwestrowy Łódź Wtorek, Grudzień 31, 2013 (11:30)
Zimowe Biegi Górskie Falenica - Bieg 1 Sobota, Grudzień 14, 2013 (11:00)
XXII Bieg O Lampkę Górniczą Sobota, Listopad 30, 2013 (12:00)
Słupski Bieg Niepodległości Poniedziałek, Listopad 11, 2013 (13:00)
25. Bieg Niepodległości - Warszawa Poniedziałek, Listopad 11, 2013 (11:00)
10km Na 10-lecie Kosu Niedziela, Październik 13, 2013 (15:00)
II Tumska Dycha Niedziela, Październik 13, 2013 (11:00)
Biegnij Warszawo 2013 Niedziela, Październik 06, 2013 (10:00)
Pobiegnij Dla Adriana - Tychy Niedziela, Wrzesień 22, 2013 (11:00)
III Kędzierzyńsko-Kozielski Bieg Koziołków O Puchar Prezydenta Miasta Niedziela, Wrzesień 15, 2013 (11:30)
Bieg Centaura Niedziela, Wrzesień 01, 2013 (12:00)
BIEG FABRYKANTA - ŁÓDŹ Sobota, Sierpień 31, 2013 (17:00)
4 Bieg Z POLICJĄ Sobota, Sierpień 31, 2013 (16:00)
Bieg Włóczykija Sobota, Sierpień 24, 2013 (10:30)
23. Bieg Powstania Warszawskiego (10 Km) Sobota, Lipiec 27, 2013 (21:00)
Pogoń Za Wilkiem Sobota, Lipiec 27, 2013 (10:00)
Pogoń Za Wilkiem Sobota, Lipiec 27, 2013 (10:00)
"Stalowa Dycha" Bieg Na 10 Km Niedziela, Lipiec 14, 2013 (16:30)
Stalowa Dycha 2013 Niedziela, Lipiec 14, 2013 (16:30)
5 Bluesobiegi Sławskie Sobota, Lipiec 06, 2013 (14:00)
V. Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka Niedziela, Czerwiec 30, 2013 (12:00)
Bieg POKÓJ I DOBRO LUBARTÓW Sobota, Czerwiec 22, 2013 (16:00)
10km AVON Kontra Przemoc - Biegnij W Garwolinie Niedziela, Czerwiec 16, 2013 (12:00)
Dycha Na Piątkę W Piątkowisku (Pabianice) Sobota, Czerwiec 15, 2013 (16:00)
REGULAMIN II BIEGU SZLAKIEM KRUTYNI -10km Sobota, Czerwiec 15, 2013 (11:00)
I Mazowiecka Dziesiątka Niedziela, Maj 26, 2013 (12:00)
XIII Europejskie Biegi Uliczne Niedziela, Maj 26, 2013 (10:00)
EUROPEJSKIE BIEGI ULICZNE Niedziela, Maj 26, 2013 (10:00)
I Bieg Przełajowy Krośnickiej Kolei Wąskotorowej Sobota, Maj 25, 2013 (11:00)
IV Działoszyńska Dziesiątka Niedziela, Maj 19, 2013 (13:00)
II Gliwicki Bieg Tureta Niedziela, Maj 19, 2013 (10:00)
XV Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa Sobota, Maj 18, 2013 (15:00)
IV KWIDZYŃSKI BIEG PAPIERNIKA Sobota, Maj 18, 2013 (11:00)
XV Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa Sobota, Maj 18, 2013 (10:30)
XV Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa Sobota, Maj 18, 2013 (10:30)
Ubiegnij Raka Sobota, Maj 18, 2013 (08:00)
II Piknik Biegowy Biała Biega Niedziela, Maj 12, 2013 (08:00)
Bieg Gajowego Sobota, Maj 11, 2013 (11:00)
XI Międzynarodowy Bieg Skawiński Piątek, Maj 03, 2013 (10:00)
1 Piknik Sportowy "Biegam Z Sercem" Niedziela, Kwiecień 28, 2013 (11:00)
VI Mistrzostwa Mazur W Biegu ,,Superoes Mikołajki 2013" Niedziela, Kwiecień 28, 2013 (09:00)
Czwarta Dycha Do Maratonu Niedziela, Kwiecień 21, 2013 (11:00)
10 Km - Orlen Warsaw Marathon Niedziela, Kwiecień 21, 2013 (00:00)
IV Bieg Raszyński Niedziela, Kwiecień 14, 2013 (11:00)
Łódź Maraton Dbam O Zdrowie - 10km Niedziela, Kwiecień 14, 2013 (09:00)
Bieg Powstańca – 10 Km Niedziela, Luty 24, 2013 (00:00)
II Gliwicki Bieg Orkiestrowy W Ramach XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Niedziela, Styczeń 13, 2013 (11:00)
Noworoczny Guzik Z Pętelką Wtorek, Styczeń 01, 2013 (11:00)
Bieb Barbórkowy Rybnik Czwartek, Grudzień 06, 2012 (12:00)
Żoliborski Bieg Mikołajkowy Niedziela, Grudzień 02, 2012 (12:30)
Cztery „Dychy” Do Maratonu Niedziela, Listopad 18, 2012 (11:00)
7 BIEG ENTRE- Warszawa - INTEGRACJA Sobota, Listopad 17, 2012 (11:00)
Goleniowska Mila Niedziela, Listopad 11, 2012 (14:30)
Warszawa - XXIV Bieg Niepodległości Niedziela, Listopad 11, 2012 (11:00)
II Bieg Bystrzycki Niedziela, Listopad 04, 2012 (12:00)
Biegamy Z Olimpijczykami Niedziela, Październik 28, 2012 (09:00)
I Żoliborski Cross Nadwiślański - 13.10.2012 Sobota, Październik 13, 2012 (10:30)
I Capgemini Run Kraków Niedziela, Wrzesień 23, 2012 (10:15)
2 Ogólnopolski Bieg Uliczny Białystok Biega Niedziela, Wrzesień 23, 2012 (00:00)
XX Biegi Przełajowe O Puchar Prezydenta Miasta Legionowo Sobota, Wrzesień 22, 2012 (12:00)
Impreza Odwołana - I BIEG WILANOWA Niedziela, Wrzesień 02, 2012 (11:00)
Łódź - II Bieg Fabrykanta Sobota, Wrzesień 01, 2012 (17:00)
Bieg Piwosza I Kubusia Sobota, Wrzesień 01, 2012 (08:00)
"USTECKA DZIESIĄTKA Z HAKIEM" V BIEG LEŚNO-PLAŻOWY O PUCHAR DYREKTORA OSiR USTKA Niedziela, Sierpień 12, 2012 (11:00)
Bieg Piastów Śląskich Niedziela, Sierpień 12, 2012 (11:00)
III BIEG SIEDLECKIEGO JACKA Sobota, Sierpień 11, 2012 (17:00)
XIX Memoriałowy Bieg Majora Bacy Niedziela, Sierpień 05, 2012 (16:00)
Bieg Szlakiem Dzika 3 Sobota, Sierpień 04, 2012 (18:00)
BIEGOWA BITWA O ŁÓDŹ Sobota, Sierpień 04, 2012 (16:15)
II Bieg Powstania Warszawskiego Sobota, Lipiec 28, 2012 (21:00)
4 Bluesobiegi Sławskie Sobota, Lipiec 07, 2012 (14:00)
GRAND PRIX ŻOLIBORZA 2012 Niedziela, Czerwiec 24, 2012 (10:00)
II Bieg Trzech Wież Sobota, Czerwiec 23, 2012 (17:00)
"AVON Kontra Przemoc - Biegnij W Garwolinie" Niedziela, Czerwiec 17, 2012 (12:00)
Biegam Po Łodzi 2012 Niedziela, Czerwiec 03, 2012 (11:00)
29 Bieg Im. Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego Sobota, Maj 26, 2012 (10:00)
II Bieg Cichociemnych - Krusze - Gmina Klembów Sobota, Maj 26, 2012 (10:00)
Bieg UBIEGnij Raka Sobota, Maj 19, 2012 (11:00)
II MAJOWY PIKNIK SPORTOWY Niedziela, Maj 13, 2012 (12:00)
X Międzynarodowy Bieg Skawiński Sobota, Maj 12, 2012 (15:30)
GRAND PRIX ŻOLIBORZA 2012 Sobota, Maj 12, 2012 (10:00)
Bydgoszcz. Na Start Niedziela, Maj 06, 2012 (10:00)
III OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI 10 KM Niedziela, Kwiecień 29, 2012 (11:00)
Biegam Po Łodzi 2012 Niedziela, Kwiecień 29, 2012 (10:30)
IV Dycha Justynów - Janówka Sobota, Kwiecień 28, 2012 (13:00)
IV Mistrzostwa Mazur W Biegu ,,Superoes Mikołajki 2012” Niedziela, Kwiecień 22, 2012 (12:30)
GRAND PRIX ŻOLIBORZA 2012 Niedziela, Kwiecień 22, 2012 (10:00)
X Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka Sobota, Kwiecień 21, 2012 (15:30)
Łódź - 10km Niedziela, Kwiecień 15, 2012 (09:00)
10 Km - II Bieg Pamięci - Warszawa Sobota, Kwiecień 14, 2012 (12:00)
IV Bieg Dookoła ZOO środa, Marzec 21, 2012 (08:00)
VIII BIEG "MANIACKA DZIESIĄTKA Sobota, Marzec 17, 2012 (12:00)
II Bieg O Złote Gacie - Brzeszcze Sobota, Marzec 17, 2012 (11:00)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap X Niedziela, Marzec 11, 2012 (10:30)
GRAND PRIX WARSZAWY 2012 Sobota, Marzec 10, 2012 (11:00)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap IX Niedziela, Marzec 04, 2012 (10:30)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap VIII Niedziela, Luty 26, 2012 (10:30)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap VII Niedziela, Luty 19, 2012 (10:30)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap VI Niedziela, Luty 12, 2012 (10:30)
Grand Prix Warszawy 2012 (1) Sobota, Luty 11, 2012 (11:00)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap V Niedziela, Luty 05, 2012 (10:30)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap IV Niedziela, Styczeń 29, 2012 (10:30)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap III Niedziela, Styczeń 22, 2012 (10:30)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap II Niedziela, Styczeń 15, 2012 (10:30)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap I Niedziela, Styczeń 08, 2012 (10:30)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap I Niedziela, Styczeń 08, 2012 (10:30)
Noworoczny Guzik Z Pętelką Niedziela, Styczeń 01, 2012 (11:00)
VIII Krakowski Bieg Sylwestrowy Sobota, Grudzień 31, 2011 (12:00)
XXVII Łódzki Bieg Sylwestrowy Sobota, Grudzień 31, 2011 (11:30)
XXVII Bieg Sylwestrowy 2011 Sobota, Grudzień 31, 2011 (11:30)
16 Żoliborski Bieg Mikołajkowy Niedziela, Grudzień 04, 2011 (12:30)
Rybnik - VII Bieg Barbórkowyl Niedziela, Grudzień 04, 2011 (12:00)
20. Bieg O Lampkę Górniczą – Konin Sobota, Grudzień 03, 2011 (12:00)
Bieg Mikołajkowy W Lesie Kabackim Sobota, Grudzień 03, 2011 (11:00)
Wybiegamy Na A2 Niedziela, Listopad 13, 2011 (12:00)
XXIII Bieg Niepodległości - Warszawa Piątek, Listopad 11, 2011 (11:00)
Mikołajkowe Biegi Przełajowe O Puchar Prezydenta Miasta Czwartek, Listopad 10, 2011 (00:00)
IV Praska Dycha - Park Skaryszewski - Warszawa Niedziela, Listopad 06, 2011 (12:00)
Grand Prix Warszawy (8) Sobota, Październik 22, 2011 (11:00)
Rakoniewice Niedziela, Październik 09, 2011 (13:00)
Biegnij Warszawo 2011 Niedziela, Październik 02, 2011 (00:00)
Warszawa - GRAND PRIX ŻOLIBORZA 2011 środa, Wrzesień 28, 2011 (17:30)
Białystok Biega 2011 Niedziela, Wrzesień 25, 2011 (10:00)
Biegi Przełajowe Sobota, Wrzesień 17, 2011 (12:00)
6. Bieg ENTRE.PL - Warszawa środa, Wrzesień 14, 2011 (18:00)
Warszawa - GRAND PRIX ŻOLIBORZA 2011 środa, Wrzesień 14, 2011 (17:30)
Łódź - Bieg Fabrykanta Sobota, Wrzesień 10, 2011 (17:00)
Grand Prix Warszawy (5) Sobota, Wrzesień 03, 2011 (11:00)
II Bieg Z Policją Sobota, Sierpień 27, 2011 (16:00)
XX Bieg Opalińskich Niedziela, Sierpień 07, 2011 (10:30)
10 Km - XXI Bieg Powstania Warszawskiego 30.07.2011 Sobota, Lipiec 30, 2011 (21:00)
XI Bieg ŚW. Jakuba Ap. Niedziela, Lipiec 24, 2011 (16:00)
III Bluesobiegi Sławskie Sobota, Lipiec 09, 2011 (13:00)
XXII Ogólnopolski Bieg Uliczny W Sadku Koło Szydłowca – Województwo Mazowieckie Niedziela, Czerwiec 19, 2011 (16:00)
I Bieg Trzech Wież Niedziela, Czerwiec 19, 2011 (14:00)
XXIII Bieg Im.Janusza Kusocińskiego Sobota, Czerwiec 18, 2011 (12:15)
Grand Prix Warszawy 2011 - MOKOTÓW Sobota, Czerwiec 11, 2011 (11:00)
Warszawa - GRAND PRIX ŻOLIBORZA 2011 środa, Czerwiec 08, 2011 (17:30)
III Legionowska Dycha Niedziela, Czerwiec 05, 2011 (12:00)
XXXII „TRZEBIATOWSKA 10" SPORTOWE ROZPOCZĘCIE LATA Niedziela, Czerwiec 05, 2011 (10:00)
II Bieg Siedleckiego Jacka - Siedlce Sobota, Czerwiec 04, 2011 (17:00)
Łódź - 9. Bieg Ulicą Piotrkowską Niedziela, Maj 22, 2011 (13:30)
Bieg Ulicą Piotrkowską W Łodzi Niedziela, Maj 22, 2011 (10:30)
XV BIEG ŚWIĘCÓW Sobota, Maj 21, 2011 (13:00)
XI Ogólnopolski Bieg Uliczny "Grzmią Pod Stoczkiem Armaty" W Stoczku Łukowskim Sobota, Maj 21, 2011 (12:00)
Warszawa - GRAND PRIX ŻOLIBORZA 2011 środa, Maj 18, 2011 (17:30)
Jastrzębski Bieg Równych Szans Niedziela, Maj 15, 2011 (11:00)
Łódź - Puchar Maratonu Warszawskiego - 15.05.2011 Niedziela, Maj 15, 2011 (11:00)
Bieg O Uśmiech Dziecka JASTROWIE Sobota, Maj 14, 2011 (12:00)
II Działoszyńska Dziesiątka Niedziela, Maj 08, 2011 (14:00)
XXIX BIEG KUJAWIAKA Niedziela, Maj 01, 2011 (08:00)
XXIX BIEG KUJAWIAKA - REAKTYWACJA Niedziela, Maj 01, 2011 (08:00)
III Dycha Justynów - Janówka Sobota, Kwiecień 30, 2011 (13:00)
I MŁOCIŃSKA PĘTELKA Sobota, Kwiecień 30, 2011 (10:00)
Warszawa - GRAND PRIX ŻOLIBORZA 2011 środa, Kwiecień 20, 2011 (17:30)
AVON Kontra Przemoc - Biegnij W Garwolinie Wtorek, Kwiecień 19, 2011 (12:00)
IX Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka Sobota, Kwiecień 16, 2011 (15:00)
III BIEG DOOKOŁA ZOO - Warszawa Sobota, Kwiecień 16, 2011 (10:00)
II OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI 10KM Niedziela, Kwiecień 10, 2011 (11:00)
Grand Prix Warszawy - 9.04.2011 - Bieg Pamięci Sobota, Kwiecień 09, 2011 (11:00)
Pruszków - III Bieg Charytatywny ,,Biegnij Po Pomoc” Niedziela, Kwiecień 03, 2011 (14:00)
Grand Prix Warszawy 2011 (2) Sobota, Marzec 12, 2011 (11:00)
IV BIEG KAZIKÓW Niedziela, Marzec 06, 2011 (13:00)
Grand Prix Warszawy 2011 Sobota, Luty 05, 2011 (11:00)
Warszawa - Bieg Noworoczny Sobota, Styczeń 15, 2011 (11:00)
Guzik Z Pętelką Sobota, Styczeń 01, 2011 (10:00)
Łódź - Bieg Sylwestrowy Piątek, Grudzień 31, 2010 (10:00)
XX GORLICKI BIEG SYLWESTROWY Niedziela, Grudzień 12, 2010 (10:00)
15 ŻOLIBORSKI BIEG MIKOŁAJKOWY - Warszawa 5.12.2010 Niedziela, Grudzień 05, 2010 (12:30)
Warszawa - XXII Biegu Niepodległości Czwartek, Listopad 11, 2010 (12:00)
Warszawa - III Praska Dycha Niedziela, Październik 24, 2010 (12:00)
Jawor - MEMORIAŁ STEFANA MIELCZARKA Niedziela, Październik 24, 2010 (12:00)
III Puchar Rotmistrza Pileckiego Niedziela, Październik 17, 2010 (13:00)
IV BIEG EKOLOGICZNY "DO GORĄCYCH ŹRÓDEŁ" "SANUS PER AQUAM"- ZDROWIE PRZEZ WODĘ Niedziela, Październik 17, 2010 (08:00)
Grand Prix Warszawy (10) Sobota, Październik 16, 2010 (11:00)
Jubileuszowy V. Bieg Solidarności Niedziela, Październik 10, 2010 (12:00)
Grand Prix Warszawy (9) Sobota, Październik 02, 2010 (11:00)
Piknik Biegowy Im. Jana Dery W Tychach Sobota, Wrzesień 25, 2010 (11:00)
I Piknik Biegowy Im. JANA DERY W Tychach Sobota, Wrzesień 25, 2010 (08:00)
FROG RACE II Sobota, Wrzesień 11, 2010 (10:30)
Grand Prix Warszawy (8) Wtorek, Sierpień 31, 2010 (18:15)
Bieg Lata (4) - Łódź - 22.08.2010 Niedziela, Sierpień 22, 2010 (12:00)
Bieg Życia Niedziela, Sierpień 22, 2010 (08:30)
1 Bieg Szlakiem Dzika Niedziela, Sierpień 08, 2010 (10:00)
II „Bieg Nad Jeziorskiem” Sobota, Sierpień 07, 2010 (15:00)
XIX Bieg Opalińskich Niedziela, Sierpień 01, 2010 (11:00)
X Bieg Uliczny Św. Jakuba Sobota, Lipiec 24, 2010 (16:00)
Grand Prix Warszawy (7) - Nowa Trasa Wtorek, Czerwiec 22, 2010 (18:15)
Biegnij W Garwolinie - Powiedz STOP Przemocy Niedziela, Czerwiec 20, 2010 (12:00)
AVON Kontra Przemoc - Biegnij W Garwolinie Niedziela, Czerwiec 20, 2010 (12:00)
I Bełchatowski Bieg Rekreacyjny Niedziela, Czerwiec 20, 2010 (11:00)
IV Międzynarodowy Bieg Uliczny O Błękitną Wstęgę W Stargardzie Sobota, Czerwiec 19, 2010 (17:30)
Radomski Festiwal Biegowy Sobota, Czerwiec 19, 2010 (15:00)
Bieg Piotrkowski - Piotrków Trybunalski Sobota, Czerwiec 19, 2010 (11:00)
XXVII Bieg O Srebrne Czółenko Włókniarskie Sobota, Czerwiec 19, 2010 (11:00)
Grand Prix Warszawy - 15.06.2010 - Nowa Trasa! Wtorek, Czerwiec 15, 2010 (18:15)
II Legionowska Dycha Niedziela, Czerwiec 13, 2010 (12:00)
GP Żoliborza środa, Czerwiec 09, 2010 (17:30)
Grand Prix Warszawy (6) - Odwołane! Wtorek, Czerwiec 08, 2010 (18:15)
Bieg Krynica - Muszyna - Odwołany Sobota, Czerwiec 05, 2010 (18:00)
I Bieg Siedleckiego Jacka Sobota, Czerwiec 05, 2010 (17:00)
18 Bieg Fiata - Bielsko-Biała Niedziela, Maj 30, 2010 (11:30)
III Bieg Truskawki Niedziela, Maj 30, 2010 (11:00)
V Biegu ENTRE.PL Team - Warszawa Sobota, Maj 29, 2010 (11:00)
Koszalin - 8. Bieg Wenedów Niedziela, Maj 23, 2010 (14:00)
2. Biegu Częstochowski Sobota, Maj 22, 2010 (16:00)
Sławno - XIV Bieg Święców Sobota, Maj 22, 2010 (15:00)
I Kwidzyński Bieg Papiernika Sobota, Maj 22, 2010 (11:00)
Grand Prix Warszawy (5) Sobota, Maj 22, 2010 (11:00)
II Bieg Żoliborza środa, Maj 19, 2010 (17:30)
Bieg Raszyński Niedziela, Maj 16, 2010 (11:00)
Działoszyńska Dziesiątka Niedziela, Maj 09, 2010 (16:00)
Textilcross - Arturówek Łódź Sobota, Maj 08, 2010 (11:00)
Grand Prix Warszawy (4) Wtorek, Maj 04, 2010 (18:15)
II Dycha Justynów-Janówka Sobota, Maj 01, 2010 (11:00)
II Dycha Justynów-Janówka Sobota, Maj 01, 2010 (11:00)
Warszawa - II BIEG DOOKOŁA ZOO Sobota, Maj 01, 2010 (10:00)
MEMORIAŁ WINANDA OSIŃSKIEGO SZCZECINEK Niedziela, Kwiecień 25, 2010 (13:00)
GP Bieg Żoliborza środa, Kwiecień 21, 2010 (17:30)
Odwołana - VIII Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka Sobota, Kwiecień 17, 2010 (13:00)
Bieg Charytatywny - Pruszków Niedziela, Kwiecień 11, 2010 (11:00)
Gniezno - VIII Bieg Europejski Sobota, Kwiecień 10, 2010 (17:00)
Bieg W Ruinach Starego Książa Sobota, Kwiecień 10, 2010 (13:00)
Grand Prix Warszawy (3) Sobota, Kwiecień 10, 2010 (11:00)
Falenica - VII Zimowe Biegi Górskie (6) Sobota, Marzec 27, 2010 (11:00)
Falenica - VII Zimowe Biegi Górskie (5) Sobota, Marzec 20, 2010 (11:00)
VI BIEG "MANIACKA DZIESIĄTKA" Sobota, Marzec 13, 2010 (12:00)
Falenica - VII Zimowe Biegi Górskie (4) Sobota, Marzec 13, 2010 (11:00)
III BIEG KAZIKÓW - RADOM Niedziela, Marzec 07, 2010 (12:30)
Falenica - VII Zimowe Biegi Górskie (3) Sobota, Luty 06, 2010 (11:00)
Falenica - VII Zimowe Biegi Górskie (2) Sobota, Styczeń 23, 2010 (11:00)
Bieg Noworoczny Lasu Kabackiego Sobota, Styczeń 09, 2010 (11:00)
Falenica - VII Zimowe Biegi Górskie (1) Sobota, Styczeń 02, 2010 (11:00)
14 ŻOLIBORSKI BIEG MIKOŁAJKOWY 2009 - Warszawa Niedziela, Grudzień 06, 2009 (10:00)
Warszawa-Bieg Mikołajkowy Sobota, Grudzień 05, 2009 (11:00)
Warszawa-XXI Bieg Niepodległości środa, Listopad 11, 2009 (12:00)
Grand Prix Warszawy- Mokotów 2009 Sobota, Listopad 07, 2009 (11:00)
29. Międzynarodowy Bieg Warciański Niedziela, Październik 25, 2009 (11:30)
Uniejów-III Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Niedziela, Październik 18, 2009 (13:30)
Jawor - MEMORIAŁ STEFANA MIELCZARKA Niedziela, Październik 18, 2009 (12:00)
VI MEMORIAŁ STEFANA MIELCZARKA Niedziela, Październik 18, 2009 (12:00)
Bieg Trybunalski - Piotrków Trybunalski Niedziela, Październik 11, 2009 (10:00)
Biegnij Warszawo Niedziela, Październik 04, 2009 (11:15)
Bieg Ptolemeusza Niedziela, Październik 04, 2009 (10:00)
BIEG ULICZNY SREBRNEGO GRODU Sobota, Październik 03, 2009 (12:00)
Bytów - Bieg Dla Kubusia Niedziela, Wrzesień 27, 2009 (14:30)
Grand Prix Warszawy - 10 Km Sobota, Wrzesień 19, 2009 (11:00)
Łódź-IV Bieg Solidarności Niedziela, Wrzesień 13, 2009 (13:00)
FROG RACE Sobota, Wrzesień 05, 2009 (13:00)
VI Bieg Namysłowian Niedziela, Czerwiec 21, 2009 (13:00)
I LEGIONOWSKA DYCHA Niedziela, Czerwiec 21, 2009 (12:00)
XII Bieg O Puchar Rektora Politechniki Radomskiej Sobota, Czerwiec 20, 2009 (16:00)
IV Bieg Entre - Warszawa Cytadela Sobota, Czerwiec 06, 2009 (09:00)
XXI Biegi Im. Tomasza Hopfera Niedziela, Maj 31, 2009 (11:45)
II Bieg Truskawki Niedziela, Maj 31, 2009 (11:00)
XXVIII BIEG KUJAWIAKA - Włocławek Niedziela, Maj 03, 2009 (11:45)
1 Dycha Justynów-Janówka Sobota, Maj 02, 2009 (12:00)
Biegnij Po Pomoc- Pruszków Niedziela, Kwiecień 19, 2009 (13:00)
Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka Sobota, Kwiecień 18, 2009 (15:00)
Poznań - V Maniacka Dziesiątka Sobota, Marzec 14, 2009 (08:00)
II Radomski Bieg Kazików Niedziela, Marzec 08, 2009 (12:30)
Łomż - 1 Zimowy Bieg W Łomży Niedziela, Luty 22, 2009 (12:00)
Sylwestrowy Guzik Z Pętelką (3) środa, Grudzień 31, 2008 (11:00)
Gorlice - XVIII Gorlicki Bieg Sylwestrowy środa, Grudzień 31, 2008 (11:00)
Chrzanów K.Krakowa - V Chrzanowski Bieg Sylwestrowy środa, Grudzień 31, 2008 (08:00)
Trzebnica - 24 Uliczny Bieg Sylwestrowy środa, Grudzień 31, 2008 (00:00)
Warszawa - II Praska Dycha Niedziela, Grudzień 14, 2008 (12:00)
Rybnik - 4 Bieg Barbórkowy Niedziela, Grudzień 07, 2008 (12:00)
Warszawa - Bieg Mikołajkowy Sobota, Grudzień 06, 2008 (08:00)
Bydgoszcz - 15.Jubileuszowy Leśny Bieg Kolejarski Sobota, Listopad 22, 2008 (08:00)
Warszawa-XX Bieg Niepodległości Wtorek, Listopad 11, 2008 (12:00)
Góra - 15 Jubileuszowy Bieg Niepodległości Wtorek, Listopad 11, 2008 (08:00)
II Praska Dycha Wtorek, Listopad 11, 2008 (08:00)
Świnoujście - Międzynarodowa Liga Biegowa - Bieg Niepodległości Wtorek, Listopad 11, 2008 (00:00)
Tczew - 18 Uliczny Bieg Sambora Sobota, Listopad 08, 2008 (11:00)
Ustroń K.Wisły - XIX. BIEG LEGIONÓW Sobota, Listopad 08, 2008 (11:00)
Grand Prix Warszawy 10/2008 Sobota, Październik 18, 2008 (11:00)
Koło - 28. Międzynarodowy Bieg Warciański Niedziela, Październik 12, 2008 (11:30)
Poznań - 26.Ogólnopolski Bieg Przemysła Niedziela, Październik 12, 2008 (00:00)
Warszawa - Bieg Żoliborza / Kępa Potocka środa, Październik 08, 2008 (18:00)
Piotrków Trybunalski - Bieg Trybunalski Niedziela, Wrzesień 28, 2008 (00:00)
VII BIEG ZDROJOWY Niedziela, Wrzesień 21, 2008 (14:00)
Krojanty K.Chojnic - 2 Bieg Ułański Sobota, Wrzesień 13, 2008 (12:00)
III Bieg Solidarności Sobota, Wrzesień 13, 2008 (11:00)
Arturówek K.Łodzi - III Bieg Solidarności Sobota, Wrzesień 13, 2008 (11:00)
Grand Prix Warszawy 2008 (10) Sobota, Wrzesień 13, 2008 (11:00)
Łódź - Arturówek - III Bieg Solidarności Sobota, Wrzesień 13, 2008 (11:00)
Zachorzów K.Opoczna - X Bieg O Puchar Wójta Gminy Sławno Niedziela, Wrzesień 07, 2008 (13:00)
27.Tomaszowski Bieg Im. Bronisława Malinowskiego Niedziela, Wrzesień 07, 2008 (11:45)
Zielona Góra - XXIII Nocny Bieg Bachusa Sobota, Wrzesień 06, 2008 (19:00)
III Biegi Uliczne - Malanowska Jesień Sobota, Wrzesień 06, 2008 (13:30)
Grand Prix Warszawy 2008 (9) Wtorek, Wrzesień 02, 2008 (18:15)
Warszawa - The NIKE+ Human Race The Human Race 10k Niedziela, Sierpień 31, 2008 (17:30)
Pyzdry - 27. Bieg Kazimierzowski Niedziela, Sierpień 31, 2008 (11:00)
Kołobrzeg - XVII Bieg Uliczny Solidarności Niedziela, Sierpień 31, 2008 (00:00)
Brody K.Kielc - IX Bieg Im.St.Staszica Niedziela, Sierpień 17, 2008 (14:30)
Szczytna - II Bieg Górski Sobota, Sierpień 16, 2008 (11:00)
XVII Bieg Opalińskich Niedziela, Sierpień 03, 2008 (11:00)
Gdów - Niegowić - Bieg Papieski Niedziela, Lipiec 27, 2008 (15:00)
Gdów - Niegowić - Bieg Papieski Niedziela, Lipiec 27, 2008 (15:00)
XVIII Bieg Powstania Warszawskiego Sobota, Lipiec 26, 2008 (20:45)
Spontaniczne Młocińskie Ściganie 5/2008 Sobota, Lipiec 26, 2008 (08:30)
III Dobrodzieńska Dycha Sobota, Lipiec 19, 2008 (16:30)
Jeleśnia - XV Bieg Uliczny Sobota, Lipiec 19, 2008 (11:00)
Żarnowiec - Dobieszyn K.Krosna - XVI Bieg Szlakiem M.Konopnickiej Niedziela, Lipiec 13, 2008 (17:00)
VI Bieg Opolski Sobota, Lipiec 05, 2008 (11:00)
Spontaniczne Młocińskie Ściganie 4/2008 Sobota, Czerwiec 28, 2008 (08:30)
Grand Prix Warszawy 2008 (8) Wtorek, Czerwiec 10, 2008 (18:15)
MYSZKÓW-XXIX BIEG PIĘCIU STAWÓW Im. ZDZISŁAWA BURDY Niedziela, Czerwiec 08, 2008 (10:00)
III Bieg Entre.pl Sobota, Czerwiec 07, 2008 (11:00)
Bieg Żoliborza środa, Czerwiec 04, 2008 (18:00)
Grand Prix Warszawy 2008 (7) Wtorek, Maj 27, 2008 (18:15)
Spontaniczne Młocińskie Ściganie 3/2008 Sobota, Maj 24, 2008 (09:15)
Grand Prix Warszawy 2008 (6) Wtorek, Maj 13, 2008 (18:15)
Gniezno - VI BIEG EUROPEJSKI - 4.05.2008 Niedziela, Maj 04, 2008 (17:00)
XI Bieg O Puchar Rektora Politechniki Radomskiej Niedziela, Kwiecień 27, 2008 (12:00)
VI Międzynarodowy Bieg Skawiński"Zachowaj Trzeźwy Umysł" Sobota, Kwiecień 26, 2008 (13:00)
Grand Prix Warszawy 2008 (5) Sobota, Kwiecień 26, 2008 (11:00)
XV Ogólnopolski Wałecki Bieg Uliczny Niedziela, Kwiecień 20, 2008 (12:00)
SKŚ 3/2008 Niedziela, Kwiecień 20, 2008 (08:00)
VI Mieszkowicka Nadodrzańska "10" Sobota, Kwiecień 19, 2008 (15:00)
Spontaniczne Młocińskie Ściganie Sobota, Kwiecień 19, 2008 (09:00)
Grand Prix Warszawy 2008 (4) Sobota, Kwiecień 05, 2008 (11:00)
SMŚ 1/2008 Poniedziałek, Marzec 24, 2008 (09:15)
Spontaniczne Kabackie Ściganie 2/2008 Niedziela, Marzec 16, 2008 (08:30)
IV Bieg Maniacka Dziesiątka Sobota, Marzec 15, 2008 (12:00)
XI BIEG O PUCHAR REKTORA POLITECHNIKI RADOMSKIEJ środa, Marzec 12, 2008 (08:00)
Grand Prix Warszawy 2008 (3) Sobota, Marzec 08, 2008 (11:00)
I Bieg Kazików Niedziela, Marzec 02, 2008 (15:30)
Grand Prix Warszawy 2008 (2) Sobota, Luty 09, 2008 (11:00)
Spontaniczne Kabackie Ściganie 1/2008 Sobota, Luty 02, 2008 (09:00)
III Bieg WOŚP - Mogilno - 6.01.2008 Niedziela, Styczeń 06, 2008 (11:00)
Bieg Noworoczny - Warszawa-Kabaty - 5.01.2008 Sobota, Styczeń 05, 2008 (00:00)
Trzebnica-23. Międzynarodowy Uliczny Bieg Sylwestrowy Poniedziałek, Grudzień 31, 2007 (12:00)
Kraków-IV Sylwestrowy Bieg Radości Poniedziałek, Grudzień 31, 2007 (11:00)
Poznań - 24 Ogólnopolski Bieg Sylwestrowy Im. Ryszarda Burgiela Niedziela, Grudzień 30, 2007 (12:00)
Spontaniczne Kabackie Ściganie 2/2007 Sobota, Grudzień 29, 2007 (09:00)
Warszawa - Południowopraska Dycha Sobota, Grudzień 15, 2007 (10:00)
Bieg Mikołajowy-Warszawa Sobota, Grudzień 08, 2007 (11:00)
Spontaniczne Kabackie Ściganie Sobota, Listopad 24, 2007 (08:45)
Gdynia-X Jesienny Bieg Niepodległości Niedziela, Listopad 11, 2007 (13:00)
Warszawa: XIX Bieg Niepodległości Niedziela, Listopad 11, 2007 (12:00)
Spontaniczne Młocińskie Ściganie Sobota, Październik 27, 2007 (08:45)
GRAND PRIX WARSZAWY 2008 Sobota, Październik 20, 2007 (11:00)
Łomżyńska Dziesiątka Niedziela, Październik 14, 2007 (13:15)
Jasielsk - II Jasielski Bieg Im. Jana Pawła II Niedziela, Październik 07, 2007 (13:00)
Starogard Gdański - XVI Bieg Kociewski Sobota, Październik 06, 2007 (12:00)
Żywiec - Jesienny Festiwal Biegowy Sobota, Październik 06, 2007 (00:00)
Malanów K/Turka - II Malanowskie Biegi Uliczne Malanowska Jesień Niedziela, Wrzesień 30, 2007 (13:00)
Parzymiechy - 29 Trzeźwościowy Bieg Jesienny Im.Tomasza Hopfera Niedziela, Wrzesień 30, 2007 (00:00)
Grudziądz - XXVI MIĘDZYNARODOWE BIEGI IM. BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO Sobota, Wrzesień 29, 2007 (12:00)
Spontaniczne Młocińskie Ściganie Sobota, Wrzesień 29, 2007 (09:15)
14 Bieg O Memoriał M.Smigielskiego W Mogilnie Niedziela, Wrzesień 16, 2007 (11:00)
Jawor-IV MEMORIAŁ STEFANA MIELCZARKA Niedziela, Wrzesień 16, 2007 (11:00)
Puchar Warszawy 2007 (5) środa, Wrzesień 12, 2007 (18:30)
26 Bieg Im. Bronisława Malinowskiego W Tomaszowie Mazowieckim Niedziela, Wrzesień 09, 2007 (11:45)
IV Bieg Uliczny O Puchar Burmistrza Wołczyna Sobota, Wrzesień 08, 2007 (13:30)
II Rypiński Bieg Po Zdrowie Doliną Rypienicy Sobota, Wrzesień 08, 2007 (12:00)
45 Bieg Westerplatte Sobota, Wrzesień 08, 2007 (11:00)
Warszawa - Cztery Pory Roku Sobota, Wrzesień 01, 2007 (11:00)
Warszawa-SMŚ Sobota, Sierpień 25, 2007 (08:00)
XVII Nocny Bieg Powstania Warszawskiego Sobota, Lipiec 28, 2007 (20:00)
VII BIEG KMICICA Sobota, Lipiec 28, 2007 (17:00)
II Ogółnopolski Bieg Uliczny "Dobrodzieńska Dycha" Sobota, Lipiec 21, 2007 (16:30)
Karpacz - Bieg Na Śnieżkę Sobota, Lipiec 14, 2007 (11:00)
Karpacz - Bieg Na Śnieżkę Sobota, Lipiec 14, 2007 (11:00)
V Bieg Opolski Sobota, Lipiec 07, 2007 (11:00)
19 Bieg Kusocińskiego 2007 Sobota, Czerwiec 23, 2007 (11:30)
Bukowno - V Ogólnopolski Bieg „O Puchar Burmistrza Miasta Bukowno” Niedziela, Czerwiec 17, 2007 (17:00)
BUKOWNICA - XV Jubileuszowy Ogólnopolski Niedziela, Czerwiec 17, 2007 (11:00)
Puchar Warszawy 2007 (4) środa, Czerwiec 13, 2007 (18:30)
Bieg Książański Niedziela, Czerwiec 10, 2007 (11:30)
Grand Prix Warszawy (5) 10 Km - 05.06.2007' Wtorek, Czerwiec 05, 2007 (18:15)
Strzebiń-II Parafialny Bieg Uliczny św. Urbana Sobota, Czerwiec 02, 2007 (15:00)
II OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE. Pasłęk 2007 Sobota, Czerwiec 02, 2007 (13:30)
II BIEG ENTRE.PL TEAM - MŁOCINY Sobota, Czerwiec 02, 2007 (10:00)
Kraków - Skotniki - II Międzynarodowy Bieg Z Okazji 87 Urodzin Papieża Jana Pawła II Niedziela, Maj 20, 2007 (16:00)
Puchar Warszawy 2007 (3) środa, Maj 16, 2007 (18:30)
Gdynia - Bieg Europejski Sobota, Maj 12, 2007 (13:00)
Puchar Warszawy 2007 (2) środa, Maj 09, 2007 (18:30)
Gniezno - V Bieg Europejski Niedziela, Maj 06, 2007 (17:00)
Łódź - Grand Prix Arturówka Sobota, Maj 05, 2007 (11:00)
X-bieg O Puchar Rektora Politechniki Radomskiej Niedziela, Kwiecień 29, 2007 (10:45)
27 Tarnobrzeski Bieg Siarkowca Niedziela, Kwiecień 29, 2007 (00:00)
Sczecinek - XXIV Międzynarodowy Bieg Uliczny Sobota, Kwiecień 28, 2007 (13:00)
Skawina - V Międzynarodowy Bieg Skawiński Sobota, Kwiecień 28, 2007 (13:00)
Warszawa - Cztery Pory Roku Sobota, Kwiecień 28, 2007 (11:00)
Łobza - GP Łobza "Cztery Pory Roku" - 28.04.2007 Sobota, Kwiecień 28, 2007 (11:00)
Koszalin - V Bieg Wenedów, V Mistrzostwa Służb Mundurowych Niedziela, Kwiecień 22, 2007 (10:30)
Gran Prix Warszawy (3) 10 Km - 17.04.2007 Wtorek, Kwiecień 17, 2007 (18:15)
Wałcz - 14 Wałecki Bieg Uliczny Im.Z.Krzyszkowiaka Niedziela, Kwiecień 15, 2007 (13:00)
Puchar Warszawy 2007 (1) środa, Kwiecień 11, 2007 (18:30)
Bieg Górski W Falenicy Poniedziałek, Kwiecień 09, 2007 (10:00)
Ciechanów - XXII Grand Prix Ciechanowa (4) Niedziela, Kwiecień 01, 2007 (11:00)
Grand Prix Warszawy (2) - 10 Km - 31.03.2007 Sobota, Marzec 31, 2007 (11:00)
Poznań - III BIEG "MANIACKA DZIESIĄTKA" Sobota, Marzec 17, 2007 (11:00)
Ciechanów - XXII Grand Prix Ciechanowa (3) Niedziela, Marzec 11, 2007 (11:00)
Grand Prix Warszawy (1) - 10 Km - 10.03.2007 Sobota, Marzec 10, 2007 (11:00)
BIEG NOWOROCZNY-Warszawa-Kabaty-06.01. Sobota, Styczeń 06, 2007 (11:00)
533 wydarzeń na 1 stronach  

Znajdź w kalendarzu

Wykonany przez: ExtCalendar 2

Polskie Maratony
© 2017 MARATOŃCZYK
Untitled Document