Menu główne
Start
Trening
Wyniki
Galeria zdjęć
Zdrowie
Kalendarz
TV MARATOŃCZYK
Maratony Zagraniczne
Biegi Ekstremalne
Biegi na Orientację
Rajdy
Ciekawostki
Historia
Archiwum
Bieganie w reklamie
Narty Biegowe
K2
Triathlon
Ogłoszenia
Testy Sprzętu
Kontakt
Najbliższe Imprezy
BIEG CZTERY PORY ROKU LOGORUN - ZIMA
Grudzień 16, 2017 (12:00)

XII CYBORG Maraton Noworoczny
Styczeń 1, 2018 (12:00)

XIII Bieg o Puchar Bielan
Styczeń 21, 2018 (10:00)

XXXV Bieg Chomiczówki
Styczeń 21, 2018 (11:00)

III Bieg Jedności Kaszubów
Marzec 17, 2018 (12:00)

III KRS FORMOZA ULTRAMARATON KASZUBSKI
Maj 19, 2018 (12:00)

V Bieg Sieprawska Piatka
Maj 26, 2018 (00:00)

XXIV Półmaraton Kurpiowski
Maj 27, 2018 (10:00)

VI Bieg Północy
Czerwiec 3, 2018 (11:00)

Pełny Kalendarz
Dodaj Imprezę
Kalendarz Imprez
Listopad 2017 Grudzień 2017 Styczeń 2018
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
Tydzień 48 1 2 3
Tydzień 49 4 5 6 7 8 9 10
Tydzień 50 11 12 13 14 15 16 17
Tydzień 51 18 19 20 21 22 23 24
Tydzień 52 25 26 27 28 29 30 31
Dodaj nowe zdarzenie Dodaj nowe zdarzenie
 
Dodaj wydarzenie
Dodaj wydarzenie
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź

Wydarzenia w 'Nietypowy Dystans'

Piątek, Grudzień 15, 2017
Nietypowy Dystans 
Nazwa wydarzenia Data
VI Bieg Północy Niedziela, Czerwiec 03, 2018 (11:00)
III Bieg Jedności Kaszubów Sobota, Marzec 17, 2018 (12:00)
BIEG CZTERY PORY ROKU LOGORUN - ZIMA Sobota, Grudzień 16, 2017 (12:00)
I Nocny Trailowy Bieg Duchowy Piątek, Grudzień 08, 2017 (19:30)
IV Charytatywny Bieg Mikołajkowy Poznań 2017 Sobota, Grudzień 02, 2017 (12:00)
ROGOCROSS 11 Km Sobota, Wrzesień 23, 2017 (12:30)
BIEG CZTERY PORY ROKU LOGORUN - JESIEŃ Sobota, Wrzesień 23, 2017 (12:00)
Grupa Azoty Triathlon Radłów 2017 Sobota, Lipiec 15, 2017 (12:00)
Grupa Azoty Triathlon Radłów 2017 Sobota, Lipiec 15, 2017 (12:00)
BIEG CZTERY PORY ROKU LOGORUN - LATO Sobota, Czerwiec 10, 2017 (12:00)
V Bieg Północy "Na Wspak" Niedziela, Czerwiec 04, 2017 (11:00)
V Bieg Północy "Na Wspak" Niedziela, Czerwiec 04, 2017 (11:00)
Wrocławski Bieg Akademicki Niedziela, Maj 14, 2017 (09:00)
ChampionMan Duathlon Czempiń Sobota, Maj 13, 2017 (08:30)
PRZEPRAWA Sobota, Maj 13, 2017 (08:00)
Bieg Wegański Niedziela, Maj 07, 2017 (08:00)
VI Bieg I Rajd Nordic Walking Na Mount Everest- Piękno Natury Niedziela, Kwiecień 23, 2017 (14:00)
II BIEG PO FRAJDĘ Niedziela, Kwiecień 23, 2017 (09:00)
Sochaczewski Charytatywny Test Coopera Sobota, Kwiecień 01, 2017 (10:00)
BIEG CZTERY PORY ROKU LOGORUN - WIOSNA Sobota, Marzec 18, 2017 (12:00)
ACH ZIMOWY BEGINNER I RUNNER Sobota, Luty 25, 2017 (11:00)
XII BIEG WEDLA Sobota, Luty 18, 2017 (11:00)
BIEG WALENTYNKOWY LOGORUN Niedziela, Luty 12, 2017 (12:00)
IV WALENTYNKOWY BIEG POD NAJSTARSZĄ SOSNĄ W POLSCE Niedziela, Luty 12, 2017 (10:00)
XIV Zimowe Biegi Górskie - Falenica 2017 Sobota, Styczeń 07, 2017 (10:15)
FUNEX ORIENT DOG RUN'2016 Niedziela, Listopad 27, 2016 (08:30)
Bieg Po Frajdę Niedziela, Wrzesień 11, 2016 (09:00)
VII Drużynowy Bieg Winobraniowy O Puchar LOTTO Sobota, Wrzesień 03, 2016 (11:00)
Nadbużańska 6. Niedziela, Sierpień 28, 2016 (11:30)
II Grupa Azoty Triathlon Radłów Niedziela, Lipiec 17, 2016 (12:00)
IV Bieg Północy Niedziela, Czerwiec 05, 2016 (11:00)
Color Day PG Sobota, Czerwiec 04, 2016 (12:00)
Color Day PG Sobota, Czerwiec 04, 2016 (12:00)
ChampionMan Duathlon Czempiń Sobota, Maj 07, 2016 (09:00)
NIC Majowy Wtorek, Maj 03, 2016 (10:00)
V Bieg I Rajd Nordic Walking Na "Mount Everest - Piękno Natury" Niedziela, Kwiecień 24, 2016 (14:00)
Walentynkowy Bieg Radia Wrocław Niedziela, Luty 14, 2016 (11:00)
IX Ogólnopolski Bieg Barbórkowy Solidarności Niedziela, Listopad 29, 2015 (11:00)
Runmageddon Rekrut Poznań Sobota, Listopad 07, 2015 (09:00)
NIC Haloweenkowy Piątek, Październik 30, 2015 (17:00)
1 Aktywny Crossowy Duathlon Czempionów Niedziela, Październik 25, 2015 (10:00)
IV Grand Prix Krakowa -prolog Z Mapą BNO Niedziela, Październik 11, 2015 (10:00)
4Rest Run 4x10,5km - I Drużynowy Bieg W Puszczy Niepołomickiej Niedziela, Wrzesień 13, 2015 (12:00)
Grupa Azoty Triathlon Radłów Niedziela, Lipiec 12, 2015 (09:00)
Grupa Azoty Triathlon Radłów Niedziela, Lipiec 12, 2015 (09:00)
Triathlon Pniewy Niedziela, Czerwiec 28, 2015 (09:30)
Bieg Dla Słonia - Warszawa - Artur Hajzer Piątek, Czerwiec 26, 2015 (21:45)
Mazurskie Tropy Sobota, Czerwiec 13, 2015 (08:30)
III Bieg Północy Niedziela, Czerwiec 07, 2015 (11:00)
III Bieg Północy Niedziela, Czerwiec 07, 2015 (11:00)
Bieg Na Maturę Sobota, Maj 02, 2015 (10:00)
Bieg Na Maturę Sobota, Maj 02, 2015 (10:00)
Bieg Na Maturę Sobota, Maj 02, 2015 (10:00)
Charytatywny Sochaczewski Test Coopera Sobota, Marzec 21, 2015 (09:00)
Warszawa Nocą 2014 E5 środa, Marzec 11, 2015 (19:00)
Warszawa Nocą 2014 E4 środa, Luty 11, 2015 (19:00)
X Bieg Wedla Sobota, Styczeń 31, 2015 (00:00)
Warszawa Nocą 2014 E3 środa, Styczeń 14, 2015 (19:00)
31. Bieg Sylwestrowy Niedziela, Grudzień 28, 2014 (12:00)
Warszawa Nocą 2014 E2 środa, Grudzień 10, 2014 (19:00)
Funex Orient'2014 Piątek, Listopad 28, 2014 (21:00)
Warszawa Nocą 2014 E1 środa, Listopad 19, 2014 (19:00)
Decathlon Run Niedziela, Listopad 16, 2014 (12:00)
40 Jubileuszowy Bieg Uliczny KS AZS Politechniki Wrocławskiej Niedziela, Listopad 16, 2014 (12:00)
GRAND PRIX KRAKOWA W Biegach Górskich. Prolog Sobota, Październik 18, 2014 (09:00)
MASTERS' KILLER Sobota, Październik 11, 2014 (10:00)
Szybki Mózg Finał środa, Październik 01, 2014 (19:00)
Myszkowska Ósemka - II Myszkowski Bieg Uliczny Niedziela, Wrzesień 21, 2014 (14:00)
Bieg O Puchar Napoleona Niedziela, Wrzesień 21, 2014 (09:00)
Skaryszewska 9 Niedziela, Wrzesień 14, 2014 (09:00)
Szybki Mózg E5 środa, Wrzesień 10, 2014 (19:00)
IV Bieg Polesie Sobota, Sierpień 09, 2014 (09:00)
Bieg Środkiem Świdra (koło Warszawy) Niedziela, Lipiec 27, 2014 (10:00)
25 Pielgrzymka Biegowa Niedziela, Lipiec 27, 2014 (08:30)
I Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego Niedziela, Lipiec 13, 2014 (10:00)
I Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego Niedziela, Lipiec 13, 2014 (10:00)
VI Limanowa Forrest Niedziela, Lipiec 06, 2014 (08:00)
CROSS Liga 2014 Niedziela, Czerwiec 29, 2014 (11:00)
Szybki Mózg E4 środa, Czerwiec 25, 2014 (19:00)
III Bieg Świetlików Sobota, Czerwiec 21, 2014 (21:30)
Szybki Mózg E3 Sobota, Czerwiec 07, 2014 (17:30)
Mistrzostwa Polski W Biegu Na Orientację Sobota, Czerwiec 07, 2014 (15:00)
II Puszczykowski WYŚCIG PO UŚMIECH Niedziela, Czerwiec 01, 2014 (14:00)
CROSS Liga 2014 Niedziela, Maj 25, 2014 (11:00)
Szybki Mózg E2 środa, Maj 21, 2014 (19:00)
Bieg Łosia Sobota, Maj 10, 2014 (10:00)
III BIEG I RAJD NORDIC WALKING NA" MOUN EVEREST - PIĘKNO NATURY"T Niedziela, Kwiecień 27, 2014 (14:00)
CROSS Liga 2014 Niedziela, Kwiecień 13, 2014 (11:00)
Szybki Mózg E1 środa, Kwiecień 09, 2014 (19:00)
VI Bieg Papieski Sobota, Kwiecień 05, 2014 (13:00)
CROSS Liga 2014 Niedziela, Marzec 23, 2014 (11:00)
XXV Warszawski Triathlon Zimowy Sobota, Styczeń 18, 2014 (10:30)
MIENIA WINTER TRAIL’2013 Niedziela, Grudzień 22, 2013 (11:00)
III Nocne Manewry SKPB Sobota, Listopad 16, 2013 (18:15)
Nocna Ściema 2013 Niedziela, Październik 27, 2013 (02:00)
11. Minimaraton W Lesznowoli Sobota, Październik 26, 2013 (12:00)
Olimpijska Szóstka - Wrocław Sobota, Październik 26, 2013 (11:00)
Nordic Walking W Zabierzowie Pod Krakowem Niedziela, Październik 20, 2013 (10:00)
Myszkowska 8 Niedziela, Wrzesień 22, 2013 (14:00)
BIEG Z KLASĄ - IV Edycja Niedziela, Wrzesień 22, 2013 (11:00)
Sochaczewski Test Coopera - 4 Pory Roku Sobota, Wrzesień 21, 2013 (09:00)
Biegam Po Łodzi - Cykl Letni 2013 Niedziela, Wrzesień 15, 2013 (11:30)
Weselny Koleżeński Bieg Szakalicy Kasi środa, Wrzesień 11, 2013 (18:30)
I LETNI FESTIWAL BIEGÓW "WROTA WOLNOŚCI" Niedziela, Wrzesień 01, 2013 (13:00)
Bieg Środkiem Świdra 2013 Sobota, Sierpień 31, 2013 (12:15)
III Pogrom Wichra Sobota, Sierpień 24, 2013 (12:00)
III Pogrom Wichra Sobota, Sierpień 24, 2013 (12:00)
BIEG I Marsz NW, DLA KRZYŚKA - Oława Niedziela, Sierpień 04, 2013 (11:00)
Biegam Po Łodzi - Cykl Letni 2013 Niedziela, Lipiec 21, 2013 (11:30)
Biegam Po Łodzi - Cykl Letni 2013 Niedziela, Czerwiec 02, 2013 (11:30)
II Ogólnopolski Rodzinny Piknik Biegowy - Głowno 2013. Niedziela, Czerwiec 02, 2013 (11:00)
V BIELAŃSKI PRZEŁAJOWY BIEG SZTAFETOWY Niedziela, Czerwiec 02, 2013 (11:00)
CROSS Duathlon +półmaraton Sobota, Maj 25, 2013 (10:00)
II Bieg AGH Poniedziałek, Maj 13, 2013 (16:00)
2 Bieg I Rajd Nordic Walking Na "Mount Everest -Piękno Natury" Niedziela, Kwiecień 28, 2013 (14:00)
II JORGE Cross Sobota, Kwiecień 27, 2013 (11:00)
Sochaczewski Test Coopera Sobota, Kwiecień 27, 2013 (09:00)
Biegam Po Łodzi - Cykl Letni 2013 Niedziela, Kwiecień 21, 2013 (11:30)
I Dogtrekking FRIKAJ 2013 Niedziela, Kwiecień 07, 2013 (04:00)
Bieg Łosia Sobota, Kwiecień 06, 2013 (10:00)
Warszawa Nocą E5 środa, Marzec 13, 2013 (19:00)
Ku Pamięci Żołnierzy Wyklętych Sobota, Marzec 02, 2013 (11:00)
Warszawa Nocą E4 środa, Luty 20, 2013 (19:00)
VIII Bieg Wedla Sobota, Luty 09, 2013 (11:00)
Warszawski Triathlon Zimowy Sobota, Styczeń 19, 2013 (10:30)
XXV Warszawski Triathlon Zimowy Piątek, Styczeń 18, 2013 (10:30)
Warszawa Nocą E3 środa, Styczeń 16, 2013 (19:00)
I Bieg Noworoczny 2013 - Warszawa Niedziela, Styczeń 06, 2013 (12:00)
Mienia Winter Trail'2012 Niedziela, Grudzień 23, 2012 (10:30)
Ursynowski Bieg Wigilijny Pamięci Tych, Którzy Odeszli Sobota, Grudzień 22, 2012 (12:00)
Warszawa Nocą E2 środa, Grudzień 12, 2012 (19:00)
Warszawa Nocą E1 środa, Listopad 28, 2012 (08:00)
Bieg Tureta Niedziela, Październik 28, 2012 (11:00)
Bieg Inauguracyjny UEK 2012 Niedziela, Październik 21, 2012 (08:00)
MOUNTAIN MARATHON 2012 - Lądek-Zdrój Sobota, Październik 06, 2012 (11:00)
Sochaczewski Test Coopera Sobota, Październik 06, 2012 (09:30)
Sports Weekend Ogrodzieniec 2012 Sobota, Wrzesień 29, 2012 (08:00)
MOUNTAIN MARATHON 2012 - Rabka-Zdrój Sobota, Wrzesień 15, 2012 (11:00)
Szybki Mózg 2012 E5 środa, Wrzesień 12, 2012 (19:00)
XXIII Biegi Przełajowe We Włochach Wtorek, Wrzesień 11, 2012 (17:45)
ONKOBIEG 2012 Niedziela, Wrzesień 02, 2012 (11:00)
III Triathlon Siedlecki Niedziela, Sierpień 26, 2012 (15:00)
Szybki Mózg 2012 E4 środa, Sierpień 22, 2012 (18:00)
Bieg Zycia III Niedziela, Sierpień 19, 2012 (14:00)
II Bieg Doliną Prosny Sobota, Sierpień 18, 2012 (15:00)
Beko Ełk Triathlon Sobota, Sierpień 18, 2012 (11:00)
MOUNTAIN MARATHON 2012 - Piwniczna-Zdrój Sobota, Sierpień 11, 2012 (11:00)
Olimpijski Triathlon Sobota, Sierpień 04, 2012 (10:00)
Rawa Mazowiecka - Triathlon Sobota, Sierpień 04, 2012 (00:00)
MOUNTAIN MARATHON 2012 - Karpacz Sobota, Lipiec 14, 2012 (11:00)
Dog Orient - Budach Iłowskich K/Sochaczewa Sobota, Lipiec 07, 2012 (08:00)
Herbalife Triathlon Susz Piątek, Lipiec 06, 2012 (09:00)
MOUNTAIN MARATHON 2012 - Ustroń Sobota, Czerwiec 30, 2012 (11:00)
Szybki Mózg 2012 E3 środa, Czerwiec 20, 2012 (18:00)
SZCZECIŃSKA LIGA BIEGOWA. BIEG PIĄTY. Niedziela, Czerwiec 17, 2012 (11:00)
MOUNTAIN MARATHON 2012 - Piwniczna-Zdrój Piątek, Czerwiec 15, 2012 (08:00)
Szybki Mózg 2012 E2 środa, Maj 30, 2012 (19:00)
Sochaczewski Test Coopera "4 Pory Roku" - Lato 2012 Niedziela, Maj 27, 2012 (09:00)
13. Piknik Olimpijski - Warszawa Sobota, Maj 26, 2012 (08:00)
Bieg Na Szczyt Rondo 1 Sobota, Maj 19, 2012 (10:00)
Żyrowa –CROSSDUATHLON (bieg+rower) Sobota, Maj 19, 2012 (10:00)
V Anno-Górskie Biegi Przełajowe Piątek, Maj 18, 2012 (09:00)
I Bieg AGH Niedziela, Maj 13, 2012 (16:00)
Bieg UEK 2012 Niedziela, Maj 13, 2012 (12:00)
Cała Polska Biega Z Mapą Sobota, Maj 12, 2012 (11:00)
Sochaczewski Test Coopera "4 Pory Roku" - Wiosna 2012 Niedziela, Kwiecień 29, 2012 (09:00)
Bieg Stolemów "RUNNING EXTREME CROSS" Gniewino Sobota, Kwiecień 21, 2012 (10:30)
Run Of Spirit - Bieg Na Tak Sobota, Kwiecień 21, 2012 (10:00)
Szybki Mózg 2012 E1 środa, Kwiecień 18, 2012 (18:00)
Bieg Pamięcia Senatora Stanisława Zająca 10.04.12 Wtorek, Kwiecień 10, 2012 (10:30)
Warszawa Nocą E5: Wielki Finał Czwartek, Marzec 15, 2012 (19:00)
Sochaczewski Test Coopera "4 Pory Roku" - Zimna 2012 Niedziela, Marzec 11, 2012 (10:00)
12-Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy Piątek, Marzec 09, 2012 (19:00)
II Duathlon Biegowy - Falenica - 03.03.2012 Sobota, Marzec 03, 2012 (10:00)
Warszawa Nocą E4: Oblężenie Sejmu środa, Luty 22, 2012 (19:00)
Warszawa - Dynamicznie Dopasowani, Czyli RUNdka W Ciemno Niedziela, Luty 12, 2012 (11:00)
ZIMNAR Warszawa (5) Sobota, Luty 11, 2012 (10:00)
XXIII Warszawski Triathlon Zimowy Niedziela, Styczeń 29, 2012 (11:00)
VII Bieg Wedla Sobota, Styczeń 28, 2012 (11:00)
XXV Bieg Jaćwingów Sobota, Styczeń 21, 2012 (10:45)
Zimnar Sobota, Styczeń 21, 2012 (10:00)
Spacer Po Warszawie - Nordic Walking Sobota, Styczeń 14, 2012 (17:00)
Warszawa Nocą E3: Zmasowany Atak Czwartek, Styczeń 12, 2012 (19:00)
6. Bieg WOŚP "Policz Się Z Cukrzycą" Niedziela, Styczeń 08, 2012 (13:30)
Poznań - Bieg Sylwestrowy Im. Ryszarda Burgiela Sobota, Grudzień 31, 2011 (12:00)
Mienia Winter Trail Niedziela, Grudzień 18, 2011 (11:00)
Warszawa Nocą E2: U Cyglera Czwartek, Grudzień 15, 2011 (19:00)
CHASZCZOK – Śnieżny Bieg Z Przeszkodami Sobota, Grudzień 10, 2011 (11:00)
XI Bieg Maratończyka Niedziela, Grudzień 04, 2011 (00:00)
Mini Nocna Masakra Sobota, Grudzień 03, 2011 (18:00)
XVII BARBÓRKOWY BIEG SKALNIKA Sobota, Listopad 19, 2011 (11:00)
Łódź - Bieg O Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego Niedziela, Listopad 13, 2011 (12:00)
Lesznowola - 9 Minimaraton Niepodległości O Puchar Wójta Gminy Niedziela, Październik 23, 2011 (12:00)
II Sochaczewski Test Coopera - Jesień 2011 Niedziela, Październik 23, 2011 (10:00)
I Zakopiańska Mila Niedziela, Październik 09, 2011 (09:30)
Bieg Sobiborski - Włodawa Sobota, Październik 08, 2011 (12:00)
Warsaw Track Cup - Finał Wtorek, Październik 04, 2011 (19:00)
Łódź - X Rekreacyjny Bieg Kobiet Niedziela, Październik 02, 2011 (11:15)
Bieg Z Klasą - II Edycja - Poznań Niedziela, Wrzesień 18, 2011 (11:00)
Kościerski Test Coopera środa, Wrzesień 14, 2011 (17:00)
II Bieg Zycia Wtorek, Wrzesień 13, 2011 (17:00)
II Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Krynica Zdrój Sobota, Wrzesień 10, 2011 (00:00)
Warszawa - XXII BIEGI PRZEŁAJOWE Czwartek, Wrzesień 08, 2011 (17:45)
Puchar Maratonu Warszawskiego Sobota, Wrzesień 03, 2011 (09:00)
Trójmiasto - Puchar Maratonu Warszawskiego (25 Km) Niedziela, Sierpień 28, 2011 (16:00)
Plaża Wilanów – NAJSZYBSZY DZIEŃ NA ZIEMI Niedziela, Sierpień 28, 2011 (10:00)
2. Triathlon Siedlecki Sobota, Sierpień 27, 2011 (14:00)
CrossDuathlon Żyrowik Sobota, Sierpień 20, 2011 (11:00)
ODWOŁANY - Białka Tatrzańska - I MIĘDZYNARODOWY PONADPÓŁMARATON O PUCHAR TERMY BANIA Niedziela, Sierpień 14, 2011 (11:00)
I MIĘDZYNARODOWY PONAD PÓŁ MARATON O PUCHAR TERMY BANIA Poniedziałek, Sierpień 08, 2011 (11:00)
Pustynia Siedlecka - I Mistrzostwa Europy W Biegu Pustynnym Niedziela, Sierpień 07, 2011 (11:00)
Wielkopolska Szybka Setka Piątek, Lipiec 15, 2011 (00:00)
I Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej W Dogtrekkingu Sobota, Lipiec 02, 2011 (10:00)
Sochaczewski Test Coopera "4 Pory Roku" - Lato 2011 Niedziela, Czerwiec 26, 2011 (09:00)
Warsaw Track Cup Wtorek, Czerwiec 21, 2011 (19:00)
III BIEG MOSTAMI BYDGOSZCZY Niedziela, Czerwiec 19, 2011 (12:00)
Złotoryja - II Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów Niedziela, Czerwiec 19, 2011 (10:00)
V OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI W BIEGU Z PSEM - 18.06.2011 Sobota, Czerwiec 18, 2011 (17:45)
20-ty Herbalife SUSZ-TRIATHLON 2011 Sobota, Czerwiec 11, 2011 (11:00)
XV Cross Trzeźwości SUCHOWOLA Koło Białegostoku Niedziela, Maj 29, 2011 (10:00)
Sztafeta Maratońskia Accreo Ekiden 2011 Niedziela, Maj 29, 2011 (09:00)
Rawicz - 24 Godzinny Bieg Plantami Jana Pawła II Sobota, Maj 28, 2011 (17:00)
Warszawa - „Wyścig Szczurów”. Sobota, Maj 28, 2011 (13:00)
IV Bielański Przełajowy Bieg Sztafetowy Niedziela, Maj 15, 2011 (11:00)
GDAŃSKI BIEG PO TWIERDZY 2011 Sobota, Maj 14, 2011 (13:00)
Warszawa - BIEG NA SZCZYT RONDO 1 Sobota, Maj 14, 2011 (10:00)
DYMnO 2011 - Sadowne Piątek, Maj 13, 2011 (00:00)
Cała Polska Biega Z Mapą Sobota, Maj 07, 2011 (11:00)
Warszawski Test Coopera 27.04.2011 R. środa, Kwiecień 27, 2011 (20:00)
Reebok City Gym środa, Kwiecień 20, 2011 (18:00)
Legionowskie Biegi Przełajowe - Powitanie Wiosny Niedziela, Kwiecień 17, 2011 (12:00)
XVIII Bieg Uliczny Im. Wojciecha Korfantego Niedziela, Kwiecień 17, 2011 (11:00)
Sochaczewski Test Coopera - "4 Pory Roku" Niedziela, Kwiecień 03, 2011 (10:00)
PIELGRZYMKA MARATOŃSKA Niedziela, Kwiecień 03, 2011 (07:00)
11 Bieg Przełajowy SZCZECIŃSKA GUBAŁÓWKA Niedziela, Marzec 20, 2011 (11:00)
Warszawa-ZIMNAR (8) Niedziela, Marzec 13, 2011 (10:00)
I Bieg O Złote Gacie 2011 Sobota, Marzec 12, 2011 (11:00)
Warszawa-ZIMNAR (7) Niedziela, Marzec 06, 2011 (10:00)
Sochaczewski Test Coopera - "4 Pory Roku" Niedziela, Luty 20, 2011 (12:00)
Warszawa-ZIMNAR (6) Niedziela, Luty 20, 2011 (10:00)
III Międzynarodowy Bieg Narciarski Im. Franciszka Pabla W Karłowie Sobota, Luty 19, 2011 (11:00)
VI BIEG GAZDY - Żabnica środa, Luty 16, 2011 (12:00)
Warszawa-ZIMNAR (5) Niedziela, Luty 13, 2011 (10:00)
VI BIEG WEDLA Sobota, Luty 12, 2011 (11:00)
Szczecińska Liga Biegowa ,bieg 2 Niedziela, Luty 06, 2011 (11:00)
Warszawa-ZIMNAR (4) Niedziela, Luty 06, 2011 (10:00)
Warszawa-ZIMNAR (3) Niedziela, Styczeń 30, 2011 (10:00)
Szczecińska Liga Biegowa ,bieg1 Niedziela, Styczeń 23, 2011 (11:00)
Warszawa-ZIMNAR (2) Niedziela, Styczeń 23, 2011 (10:00)
4 Festiwal Spełnionych Marzeń Sobota, Styczeń 15, 2011 (12:00)
ZiMNaR 2011 - Gliwice Niedziela, Styczeń 09, 2011 (10:30)
Decathlon Z Biegiem Zimy 2011 Niedziela, Styczeń 09, 2011 (10:30)
Warszawa-ZIMNAR (1) Niedziela, Styczeń 09, 2011 (10:00)
II Włocławski Bieg WOŚP Sobota, Styczeń 08, 2011 (12:00)
II Bieg Noworoczny Wrocław. Wały Nad Odrą Niedziela, Styczeń 02, 2011 (12:00)
Wrocław - Bieg Mikołajów Sobota, Grudzień 04, 2010 (11:00)
XV MIKOŁAJKOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - Legionowo - 4.12.2010 Sobota, Grudzień 04, 2010 (10:00)
Dziesięcioboju Decathlon Niedziela, Listopad 28, 2010 (11:00)
Warszawa - Dziesięciobój Decathlon Sobota, Listopad 27, 2010 (11:00)
Sochaczewski Test Coopera - "4 Pory Roku" Niedziela, Listopad 14, 2010 (09:00)
Wrocław - Otwarcie Nowej Trasy Biegowej Czwartek, Listopad 11, 2010 (10:00)
VII ŚWIATOWY DZIEŃ BIEGANIA Niedziela, Listopad 07, 2010 (11:00)
Lesznowola - 8 Minimaraton Niepodległości O Puchar Wójta Gminy Lesznowola Niedziela, Październik 24, 2010 (12:00)
Toruń - Barbarkowy Bieg Przełajowy Niedziela, Październik 24, 2010 (11:00)
Warszawa-Trening Przed Biegiem Niepodległości Sobota, Październik 23, 2010 (11:00)
XVI Kościerskie Biegi Uliczne Sobota, Październik 09, 2010 (14:00)
XI Bieg Sobiborski Sobota, Październik 09, 2010 (12:00)
XII Ursznowskie Przełaje - Powsin Niedziela, Wrzesień 26, 2010 (12:00)
Poznań - Bieg Z Klasą Niedziela, Wrzesień 26, 2010 (11:00)
Bieg Śniadaniowy - Warszawa Sobota, Wrzesień 25, 2010 (09:00)
Kraków - Wyprawy Biegowe Z Rafałem Wójcikiem Sobota, Wrzesień 18, 2010 (10:00)
Oleśnica - XXVI Międzynarodowy Bieg Uliczny O Memoriał Bogusława Psujka. Sobota, Wrzesień 18, 2010 (09:45)
NATUR KAPS MILA OLIMPIJSKA - Wrocław Niedziela, Wrzesień 12, 2010 (09:15)
V Integracyjny Bieg Uliczny - Otwock Niedziela, Wrzesień 05, 2010 (11:30)
Puchar Maratonu Warszawskiego (20 Km) Sobota, Sierpień 07, 2010 (10:00)
XX Bieg Powstania Warszawskiego Sobota, Lipiec 24, 2010 (20:45)
Bezpłatne Warsztaty Nordic Walking W Poznaniu Niedziela, Czerwiec 27, 2010 (11:00)
Wrocław - Otwarcie Trasy Biegowej Niedziela, Czerwiec 27, 2010 (09:00)
IV Maraton Na Orientację - Bike Orient Sobota, Czerwiec 26, 2010 (08:00)
Warszawa - Test Coopera Czwartek, Czerwiec 10, 2010 (19:00)
Krynica Zdrój I Muszyna - REGULAMIN FESTIWALU BIEGOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO - Odwołany Piątek, Czerwiec 04, 2010 (00:00)
Warszawa- Memoriał T. Hopfera Wtorek, Czerwiec 01, 2010 (17:00)
2. Bieg Łazarski - Poznań Niedziela, Maj 30, 2010 (13:00)
Leśne Przełaje W Powsinie - Warszawa Sobota, Maj 29, 2010 (10:30)
V BIEG ENTRE.PL Team - Bieg Dzieci Sobota, Maj 29, 2010 (09:30)
1 Biegu Politechniki Gdańskiej Piątek, Maj 28, 2010 (14:00)
Kwietny Bieg 2010 środa, Maj 26, 2010 (17:00)
Łódź - 8. Bieg Ulicą Piotrkowską Niedziela, Maj 23, 2010 (14:15)
Poznań - Malta Trail Running Sobota, Maj 22, 2010 (10:00)
III Bielański Przełajowy Bieg Sztafetowy „WOKÓŁ OLSZYN” Niedziela, Maj 16, 2010 (11:00)
Piaseczno - 10. Mila Konstytucyjna Poniedziałek, Maj 03, 2010 (13:15)
Odwołany - Szczecińska Liga Biegowa, Bieg Trzeci Niedziela, Kwiecień 18, 2010 (11:00)
Odwołany - Katowice - Bieg Im. Wojciecha Korfantego Niedziela, Kwiecień 18, 2010 (11:00)
Odwołany - Konstantynów Łódzki - IV Bieg Wdzięczności Za Pontyfikat Ojca Świętego Jana Pawła II Niedziela, Kwiecień 18, 2010 (09:00)
Poznań - Bieg Im. Henryka Brauna Sobota, Kwiecień 10, 2010 (12:00)
SNS - Szklarska Poręba - Jakuszyce (8) Niedziela, Kwiecień 04, 2010 (11:00)
SNS - Szklarska Poręba - Jakuszyce (7) Niedziela, Marzec 28, 2010 (11:00)
SNS - Szklarska Poręba - Jakuszyce (6) Niedziela, Marzec 14, 2010 (11:00)
Warszawa - IV ZIMNAR'10 (8) Niedziela, Marzec 14, 2010 (10:00)
SNS - Szklarska Poręba - Jakuszyce (5) Niedziela, Luty 28, 2010 (11:00)
Warszawa - IV ZIMNAR'10 (6) Niedziela, Luty 21, 2010 (10:00)
SNS - Szklarska Poręba - Jakuszyce (4) Niedziela, Luty 14, 2010 (11:00)
Warszawa - IV ZIMNAR'10 (5) Niedziela, Luty 14, 2010 (10:00)
X Ogólnopolski Bieg Uliczny „Grzmią Pod Stoczkiem Armaty” Sobota, Luty 13, 2010 (12:00)
V Bieg Wedla - Warszawa Sobota, Luty 13, 2010 (11:00)
V Bieg Wedla Sobota, Luty 13, 2010 (11:00)
Warszawa - IV ZIMNAR'10 (4) Niedziela, Luty 07, 2010 (10:00)
Warszawa - IV ZIMNAR'10 (3) Niedziela, Styczeń 31, 2010 (10:00)
Wawerski Kros Niedziela, Styczeń 31, 2010 (09:00)
SNS - Szklarska Poręba - Jakuszyce (3) Niedziela, Styczeń 24, 2010 (11:00)
VIII OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY W NARCIARSKIM BIEGU NA ORIENTACJĘ Niedziela, Styczeń 24, 2010 (11:00)
Warszawa - ORIENT 2010 Niedziela, Styczeń 24, 2010 (10:45)
Warszawa - IV ZIMNAR'10 (2) Niedziela, Styczeń 24, 2010 (10:00)
SNS - Szklarska Poręba - Jakuszyce (2) Niedziela, Styczeń 17, 2010 (11:00)
I WŁOCŁAWSKI BIEG WOŚP Niedziela, Styczeń 10, 2010 (15:00)
Cały świat - Pobiegaj 1-go Stycznia Piątek, Styczeń 01, 2010 (00:00)
KRAKOWSKI BIEG SYLWESTROWY 2009 Czwartek, Grudzień 31, 2009 (12:00)
Łódź - Arturówek - XXV Bieg Sylwestrowy Czwartek, Grudzień 31, 2009 (11:30)
Poznań MALTA - XXVI MIĘDZYNARODOWY BIEG SYLWESTROWY IM. RYSZARDA BURGIELA Niedziela, Grudzień 27, 2009 (12:00)
SNS - Szklarska Poręba - Jakuszyce (1) Niedziela, Grudzień 20, 2009 (11:00)
BIEGAMY NA OKRĄGŁO Niedziela, Listopad 29, 2009 (11:00)
Guzik Z Pętelką 2009 Sobota, Listopad 28, 2009 (08:00)
BIEGAMY NA OKRĄGŁO Sobota, Listopad 14, 2009 (11:00)
BIEGAMY NA OKRĄGŁO Niedziela, Listopad 08, 2009 (11:00)
Koluszki - III Jesienny Cross Przyjaźni Koluszkowsko - Brzezińskiej Niedziela, Październik 25, 2009 (12:00)
BIEGAMY NA OKRĄGŁO Niedziela, Październik 25, 2009 (11:00)
Bydgoski Cross 2009 Niedziela, Październik 25, 2009 (10:00)
Trail Running Pasłęk 2009 Sobota, Październik 24, 2009 (12:00)
WIELKI FINAŁ I RODZINNEGO GRAND PRIX ROKIETNICY W BIEGACH Sobota, Październik 17, 2009 (11:00)
XV Kościerskie Biegi Uliczne Sobota, Październik 10, 2009 (14:30)
BIEGAMY NA OKRĄGŁO Sobota, Październik 10, 2009 (11:00)
NATUR KAPS MILA OLIMPIJSKA Niedziela, Wrzesień 13, 2009 (09:15)
XVIII Bieg Opalińskich Niedziela, Sierpień 02, 2009 (11:00)
Kretowiny - XI Ogólnopolski Bieg O Kryształową Perłę Jeziora Narie - 11.07.2009 Sobota, Lipiec 11, 2009 (10:00)
Olimpijski Festiwal Biegowy Sobota, Czerwiec 20, 2009 (18:00)
Łódź - Bieg Świętojański - Sobota, Czerwiec 20, 2009 (16:00)
Bieg Nad Jeziorskiem Sobota, Czerwiec 13, 2009 (12:00)
Poznań I Bieg Łazarski Niedziela, Maj 31, 2009 (10:00)
Poznań I Bieg Łazarski Niedziela, Maj 31, 2009 (10:00)
Kwietny Bieg Wokół Polski 2009 Wtorek, Maj 26, 2009 (17:00)
Szczecińska Liga Biegowa Slib-2009, Bieg Czwarty. Niedziela, Maj 24, 2009 (11:00)
LIGA BIEGACZY AMATORÓW - WŁOCŁAWEK Sobota, Maj 23, 2009 (08:00)
Wesoła Stówa Sobota, Maj 16, 2009 (08:00)
II Bielański Bieg Sztafetowy Poniedziałek, Maj 11, 2009 (11:00)
IX Piaseczyńska Mila Konstytucyjna Niedziela, Maj 03, 2009 (12:30)
IX Piaseczyńska Mila Konstytucyjna Niedziela, Maj 03, 2009 (12:30)
LIGA BIEGACZY AMATORÓW - WŁOCŁAWEK Sobota, Maj 02, 2009 (10:15)
Szczecińska Liga Biegowa, Bieg Trzeci Niedziela, Kwiecień 26, 2009 (11:00)
Łódź - 6. Bieg Ulicą Piotrkowską Niedziela, Kwiecień 26, 2009 (00:00)
Smólnicki Cross Sobota, Kwiecień 25, 2009 (10:00)
III Bieg Wdzięczności Niedziela, Kwiecień 19, 2009 (11:00)
Katowice - Bieg Im. Wojciecha Korfantego - 8 Km Niedziela, Kwiecień 19, 2009 (11:00)
Liga Biegaczy Amatorów 2009 - Organizator- Włocławski Klub Biegacza Maratończyk Sobota, Kwiecień 11, 2009 (10:15)
Szczecińska Liga Biegowa, II Bieg Niedziela, Marzec 29, 2009 (11:00)
Ełckie Roztopy - Maraton Pieszy Piątek, Marzec 27, 2009 (21:30)
ZIMNAR 2009 - VIII Etap (epilog) - Warszawa Niedziela, Marzec 15, 2009 (10:00)
ZIMNAR 2009 - VII Etap - Warszawa Niedziela, Marzec 08, 2009 (10:00)
Przełajowe Mistrzostwa Szczecina STRABAG-2009 Niedziela, Marzec 01, 2009 (11:30)
Bieg Przełajowy Szczecińska Gubałówka 2009 Niedziela, Luty 22, 2009 (11:00)
ZIMNAR 2009 - VI Etap - Warszawa Niedziela, Luty 22, 2009 (10:00)
Stoczek Łukowski - IX Ogólnopolski Bieg Uliczny Sobota, Luty 21, 2009 (12:00)
ZIMNAR 2009 - V Etap - Warszawa Niedziela, Luty 15, 2009 (00:00)
ZIMNAR 2009 - IV Etap - Warszawa Niedziela, Luty 08, 2009 (10:00)
ZIMNAR 2009 - III Etap - Warszawa Niedziela, Luty 01, 2009 (10:00)
Warszawa - IV Bieg Wedla Sobota, Styczeń 31, 2009 (12:30)
ZIMNAR 2009 - II Etap - Warszawa Niedziela, Styczeń 25, 2009 (10:00)
Policz Się Z Cukrzycą Niedziela, Styczeń 11, 2009 (13:45)
Radość -"ORIENT" 2009 Niedziela, Styczeń 11, 2009 (10:00)
Warszawa - XX Triathlon Zimowy Niedziela, Styczeń 11, 2009 (10:00)
ZIMNAR 2009 - I Etap - Warszawa Niedziela, Styczeń 11, 2009 (10:00)
Szczecińska Liga Biegowa Slib-2009,bieg Pierwszy Niedziela, Styczeń 04, 2009 (11:00)
Łódź - Bieg Sylwestrowy środa, Grudzień 31, 2008 (00:00)
Świnoujście - Międzynarodowa Liga Biegowa - Bieg Sylwestrowy środa, Grudzień 31, 2008 (00:00)
Szydłów K.Kielc - 29 Uliczne Biegi Sylwestrowe Wtorek, Grudzień 30, 2008 (00:00)
Poznań - 25 Bieg Sylwestrowy Im.Ryszarda Burgiela Niedziela, Grudzień 28, 2008 (00:00)
Kalisz - 4 Bieg Wigilijny Od Zmierzchu Do Świtu Piątek, Grudzień 19, 2008 (00:00)
Guzik Z Pętelką (2) 5-10-15 Niedziela, Grudzień 14, 2008 (08:30)
Świnoujście - Międzynarodowa Liga Biegowa - VIII Bieg Pamięci Tomasza Hopfera Niedziela, Grudzień 14, 2008 (00:00)
I Duathlon Kabacki Sobota, Listopad 15, 2008 (08:30)
Malbork - XVIII Bieg Niepodległości Wtorek, Listopad 11, 2008 (11:30)
Arturówek K.Łodzi - V Światowy Dzień Biegania Niedziela, Listopad 09, 2008 (11:00)
I Starachowicki Bieg Niepodległości Sobota, Listopad 08, 2008 (12:00)
Białystok - VIII Bieg Niepodległości Sobota, Listopad 08, 2008 (10:00)
Lesznowola-VI Minimaraton Niedziela, Październik 26, 2008 (10:00)
Łódź - 5 NONIRON Duatlon Niedziela, Październik 12, 2008 (12:15)
Warszawa - Bieg Solidarności Sobota, Październik 11, 2008 (11:45)
Wrocław - II Osobowicka Ósemka Sobota, Październik 11, 2008 (10:00)
Włodawa - IX Bieg Sobiborski Sobota, Październik 11, 2008 (00:00)
Starogard Gdański - XVII Bieg Kociewski Sobota, Październik 04, 2008 (12:00)
Wolbórz - XIII Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe Sobota, Październik 04, 2008 (11:15)
Lubliniec - XII Bieg Przełajowy O Nóż Komandosa Sobota, Październik 04, 2008 (11:00)
Boguszów-Gorce - 1 Boguszowska Dwudziestka Niedziela, Wrzesień 28, 2008 (11:00)
IXX Biegi Przełajowe Warszawa Włochy środa, Wrzesień 10, 2008 (17:45)
Lubliniec - Mistrzostwa Slużb Mundurowych środa, Wrzesień 03, 2008 (15:00)
Łeba - Bieg Po Muszlę Świętego Jakuba Niedziela, Sierpień 31, 2008 (13:00)
Puchar Maratonu Warszawskiego Sobota, Sierpień 30, 2008 (10:00)
Arturówek K.Łodzi - Bieg Lata Niedziela, Sierpień 17, 2008 (11:30)
Międzygórze - XVI Ogólnopolski Bieg Śnieżnicki Sobota, Sierpień 09, 2008 (10:00)
Gdańsk - 15 Międzynarodowy Bieg Św.Dominika Sobota, Sierpień 02, 2008 (15:00)
Puchar Maratonu Warszawskiego Sobota, Sierpień 02, 2008 (00:00)
Nietulisko Duże Woj. Świętokrzyskie - II Kros Im. Stanisława Staszica Sobota, Lipiec 19, 2008 (12:00)
Bieg Szlakiem Zwinietych Torow-10mil-Rowy Sobota, Lipiec 12, 2008 (12:00)
Lubiewo - I OGÓLNOPOLSKI BIEG „SZLAKIEM TRZECH WIEŻ NAD BORAMI” Sobota, Lipiec 12, 2008 (11:00)
Lwówek Śląski Sobota, Lipiec 12, 2008 (11:00)
Kretowiny - X Ogólnopolski Bieg O Kryształową Perłę Jeziora Narie Sobota, Lipiec 12, 2008 (10:00)
I Letni Bieg Sasinów – „Dylewski Cross” Niedziela, Czerwiec 22, 2008 (11:00)
II Bieg Świętojański Sobota, Czerwiec 21, 2008 (16:15)
Dymno 2008 - X Długodystansowy Bieg Na Orientację Piątek, Czerwiec 13, 2008 (08:00)
Warszawa - Bieg O Puchar Marszałka środa, Czerwiec 11, 2008 (18:30)
Bieg Truskawki Sobota, Maj 31, 2008 (11:00)
Kraków-Skotniki - 3 Międzynarodowy Bieg Z Okazji 88 Urodzin Papieża Jana Pawła II Niedziela, Maj 25, 2008 (16:00)
Sielpia - III Cross Maraton "Przez Piekło Do Nieba" Sobota, Maj 17, 2008 (09:00)
Warszawa, Bieg Żoliborza - środa, Maj 14, 2008 (17:00)
Pszczewska Dwudziestka Niedziela, Maj 04, 2008 (10:00)
Radom - XI Bieg O Puchar J.M. Rektora Politechniki Radomskiej Niedziela, Kwiecień 27, 2008 (12:00)
Poznań-VII Ogólnopolski Bieg Służb Mundurowych Sobota, Kwiecień 26, 2008 (11:00)
Poznań-Winogrady 2008-10,5 Km Sobota, Kwiecień 26, 2008 (11:00)
Starogard Gdański - XXV Bieg Szpęgawski Sobota, Kwiecień 05, 2008 (12:00)
Piekary Śląskie - Sztafetowy Bieg Pamięci Jana Pawła II środa, Kwiecień 02, 2008 (18:00)
Warszawa - Sztafeta 5x5 Sobota, Marzec 29, 2008 (14:00)
PRZEŁAJOWE MISTRZOSTWA POMORZA ZACHODNIEGO "STRABAG 2008" Niedziela, Marzec 09, 2008 (11:00)
Zimowy Maraton Na Raty 2008 (8-epilog) - 02.03.2008 Niedziela, Marzec 09, 2008 (10:00)
XIV EDYCJA ZAWODÓW O PUCHAR POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH Sobota, Marzec 01, 2008 (12:00)
12-godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy Sobota, Marzec 01, 2008 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty 2008 (7) - 24.02.2008 Niedziela, Luty 24, 2008 (10:00)
III BIEG WEDLA Sobota, Luty 23, 2008 (12:00)
Zimowy Maraton Na Raty 2008 (6) - 17.02.2008 Niedziela, Luty 17, 2008 (10:00)
Stoczek Łukowski - 11 Km - „GRZMIĄ POD STOCZKIEM ARMATY” Sobota, Luty 16, 2008 (12:00)
Zimowy Maraton Na Raty 2008 (5) - 10.02.2008 Niedziela, Luty 10, 2008 (10:00)
XXX Bieg Gwarków Niedziela, Luty 03, 2008 (11:15)
Zimowy Maraton Na Raty 2008 (4) - 3.02.2008 Niedziela, Luty 03, 2008 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty 2008 (3) - 13.01.2008 Niedziela, Styczeń 27, 2008 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty 2008 (2) - 20.01.2008 Sobota, Styczeń 19, 2008 (10:00)
I Bieg Spełnionych Marzeń - 30 Ur.Tomka Katana Niedziela, Styczeń 13, 2008 (12:00)
Zimowy Maraton Na Raty 2008 (1) - 13.01.2008 Niedziela, Styczeń 13, 2008 (10:00)
Międzynarodowa Liga Biegowa - Świnoujście - 6.01.2008 Niedziela, Styczeń 06, 2008 (08:00)
XXIII Bieg Sylwestrowy 2007 Odbędzie Się 31.12.2007r.w MOSiR – Arturówek Ul. Skrzydlata 75 Poniedziałek, Grudzień 31, 2007 (09:00)
Łódź-Bieg O Puchar Prezesa AZS Sobota, Listopad 17, 2007 (11:00)
Ciechanów - VIII Ogólnopolskie Biegi Na Przełaj Z Okazji Dnia Niepodległości 11 Listopada Sobota, Listopad 10, 2007 (10:00)
Łódź-IV Światowy Dzień Biegania Niedziela, Listopad 04, 2007 (11:00)
Finał GP Wyścigów Czwartek, Październik 11, 2007 (18:00)
Białystok - IX Bieg Godzinny Piątek, Październik 05, 2007 (08:00)
Lubliniec - Mistrzostwa Służb Mundurowych Piątek, Październik 05, 2007 (08:00)
Gryfino - Gartz - XXVI Bieg Doliną Dolnej Odry środa, Październik 03, 2007 (08:00)
Warszawa - Grand Prix Woli 2007 środa, Wrzesień 26, 2007 (18:30)
Legionowo - Biegi Przełajowe O Puchar Prezydenta Miasta Sobota, Wrzesień 08, 2007 (12:00)
Warszawa-Bieg Solidarności Sobota, Wrzesień 08, 2007 (11:00)
Sławno - V JUBILEUSZOWY BIEG DZIESIĘCIU MOSTÓW Piątek, Lipiec 13, 2007 (17:30)
Bieg Szlakiem Zwinietych Torow-rowy. Sobota, Lipiec 07, 2007 (13:00)
Kretowiny-IX Ogólnopolski Bieg O Kryształową Sobota, Lipiec 07, 2007 (09:00)
Anińska Siódemka Sobota, Lipiec 07, 2007 (07:00)
Rowy Poniedziałek, Lipiec 02, 2007 (11:00)
Warszawa - Grand Prix Woli 2007 środa, Czerwiec 27, 2007 (18:30)
Arturówek - Bieg Świętojański Sobota, Czerwiec 23, 2007 (15:45)
Warszawa - Grand Prix Woli 2007 środa, Czerwiec 20, 2007 (18:30)
Warszawa-BIEG KU SŁOŃCU Sobota, Czerwiec 02, 2007 (12:00)
Warszawa - Grand Prix Woli 2007 (2) środa, Maj 30, 2007 (18:30)
V OGÓLNOPOLSKI BIEG SZLAKIEM UZDROWISKOWYM Sobota, Maj 26, 2007 (16:00)
Wesoła - Stara Miłosna - "Wesoła Stówa 2007" Sobota, Maj 12, 2007 (08:00)
Sztum - XVII Sztumski Bieg Solidarności Czwartek, Maj 03, 2007 (18:15)
Mogilno - Trzemeszno - XVI Ienia Jana Kilińskiego Szlakiem PiOgólnopolski Bieg Imastowskim Z Mogilna... Czwartek, Maj 03, 2007 (10:30)
Ruda Śląska - IX Międzynarodowy Rudzki Bieg 12 Godzinny Niedziela, Kwiecień 29, 2007 (07:00)
Bielsko - Biała - 12 Beskidzki Bieg Przełajowy Sobota, Kwiecień 28, 2007 (12:00)
Warszawa - Grand Prix Woli 2007 (1) środa, Kwiecień 25, 2007 (18:30)
Legionowo - Bieg Przełajowy O Puchar Prezydenta Miasta Legionowo Sobota, Kwiecień 21, 2007 (12:00)
Łódź - V Bieg Ulicą Piotrkowską Sobota, Kwiecień 21, 2007 (10:30)
IV Edycja TOP CROSS Torunia środa, Kwiecień 04, 2007 (11:30)
IV BIEGOWY TURNIEJ RYCERSKI Sobota, Marzec 31, 2007 (12:00)
BIEG SZPĘGAWSKI 31.03.2007 Sobota, Marzec 31, 2007 (12:00)
Zimowy Maraton Na Raty-Warszawa-zakończenie-10.02.2007 Sobota, Marzec 10, 2007 (13:00)
ZIMOWY Bieg Warsa I Sawy - Pomiechówek - 04.03.07 Niedziela, Marzec 04, 2007 (11:00)
Zimowy Maraton Na Raty (8) Warszawa - 04.03.2007 Niedziela, Marzec 04, 2007 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty (7) – Warszawa - 24.02.2007 Sobota, Luty 24, 2007 (10:00)
VII Ogólnopolski Bieg Uliczny "Grzmią Pod Stoczkiem Armaty" - 17.02.2007 Sobota, Luty 17, 2007 (12:00)
II BIEG WEDLA - Warszawa 10.02.2007 Sobota, Luty 10, 2007 (12:00)
Zimowy Maraton Na Raty (6) Warszawa - 10.02.2007 Sobota, Luty 10, 2007 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty (5) – Warszawa - 03.02.2007 Niedziela, Luty 04, 2007 (12:00)
Zimowy Maraton Na Raty (4) – Warszawa - 27.01.2007 Sobota, Styczeń 27, 2007 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty (3) – Warszawa - 20.01.2007 Sobota, Styczeń 20, 2007 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty (2) – Warszawa - 13.01.2007 Sobota, Styczeń 13, 2007 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty (1) – Warszawa - 06.01.2007 Sobota, Styczeń 06, 2007 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty Niedziela, Grudzień 31, 2006 (18:00)
XXIII BIEG SYLWESTROWY NAŁĘCZÓW-SAO PAULO codziennie do Grudzień 31, 2017 (23:45)
483 wydarzeń na 1 stronach  

Znajdź w kalendarzu

Wykonany przez: ExtCalendar 2

Polskie Maratony
© 2017 MARATOŃCZYK
Untitled Document